سنا و کاخ سفید در رسیدن به دو حزبی معامله نزدیک به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته

سنا و کاخ سفید یک توافق دو حزبی در برخورد اولیه صبح روز چهارشنبه در نزدیک به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

متن تنظیم شده است آمده بعد شنبه. دو GOP دستیاران سنا گفت: روزانه تماس گیرنده وجود دارد به هیچ وجه این رای گیری اتفاق می افتد سه شنبه شب به عنوان بسیاری انتظار آن خواهد بود. کارولینای شمالی در کنگره علامت مراتع در کاپیتول هیل در اواخر گفتن خبرنگاران معامله اتفاق خواهد افتاد “بسیار بسیار به زودی.”

این می آید به عنوان مجلس سنا دوباره موفق به تصویب یک رویه cloture رای جمعه. رای 49-46. جمهوری خواهان مورد نیاز 60 بله رای به تصویب رای دادن. در شب یکشنبه مجلس سنا در تلاش برای تصویب یک cloture رای اما موفق 47-47 به هیچ حزب دموکرات خواهد پرش در هیئت مدیره. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: این لایحه شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و که دو سوم از تمام پول جدید در لایحه رفتن به کشورهای, اما, این, رای, احتمال پایان بررسی این لایحه است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) خروجی سنا که اوباما در جلسه ناهار در راسل سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل مارس 20, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

در ضمن مجلس نانسی پلوسی روز دوشنبه معرفی عظیم coronavirus لایحه با تعدادی از مقررات کاملا نامربوط به بحران است.

پلوسی را coronavirus لایحه 1,119 صفحات و شامل مقررات از جمله “انجام خطر محدود ممیزی از نتایج انتخابات” نجات خدمات پستی نیاز به رای گیری اولیه همان روز ثبت نام رای دهندگان نیاز به شرکت های هواپیمایی را به طور کامل جبران انتشار کربن خود را به شما می دهد فرصتی برای نگاه کردن انتشار گازهای گلخانه ای از پرواز شما می خواهید برای گرفتن و خیلی بیشتر است که باید چیزی برای انجام با کمک به حل بحران در دست است.

پلوسی روز یکشنبه گفت که او را به توقف مذاکرات با سنا و حرکت به تصویب خود coronavirus بسته در خانه است که می تواند همه چیز کشیدن طولانی تر از بسیاری از انتظار می رود. Pelosi, قوانین خواهد بود $1.6 تریلیون اضطراری بسته با توجه به سیاست. (مربوط: سخنران پلوسی حرکت رو به جلو خود را با خود Coronavirus بسته با وجود زمان سنا مذاکرات)

بلندگو $1.6 تریلیون اضطراری بسته می آید به عنوان رهبران سنا و مجلس نمی تواند قفل کردن یک معامله یکشنبه برای یک انتظار رای دادن. “از نقطه نظر من ما از هم جدا” پلوسی به خبرنگاران گفت: به عنوان او رفت و به مک کانل را صبح روز یکشنبه برای بحث در مورد قانون. (مرتبط: مک کانل بازسازى مبارزات انتخاباتی به وعده های غذایی تلاش برای Kentuckians متاثر از Coronavirus)

سنا موفق به تصویب یک رویه cloture رای در یک فاز-سه coronavirus محرک لایحه دو بار به عنوان دموکرات حاضر به رای دادن با جمهوری خواهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>