سنا رئیس حلقه تا ساعت مودی برای نجات سانتی متر صندلی

بیان اخبار سرویس

بمبئی: در حالی که ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Kohsyari هنوز نشسته بر دولت را توصیه به معرفی Uddhav Thackeray به عنوان یک عضو از شورای قانونگذاری رئیس جمهوری — که در حال حاضر کمتر از یک ماه به انتخاب هر کدام از این دو خانه برای صرفه جویی در صندلی خود را — به دنبال نخست وزیر مداخله.

Uddhav گزارش raked تا این موضوع را طی تماس تلفنی به ساعت نارندرا مودی در روز سه شنبه. اما شیو سنا و متحدان آن در حال بنا به گزارش ها در تلاش برای تدوین و فرموله کردن یک طرح احتمالی در مورد Koshiyari حاضر به کمک سانتی متر است.شیو سنا طرح B را Aaditya Thackeray CM برای یک مدت موقت “در این مورد قبل از مارس 28 ماها Vikas Aghadi رهبران را انتخاب کنید Aaditya به عنوان رهبر خود. برخی از بخش ها نیز فشار معاون سانتی متر Ajit Pawar نام اما رهبران کنگره تمایلی داده شده گذشته خود شورش” به گفته یک منبع.

NCP رئیس Sharad Pawar ملاقات Uddhav و گزارش پیشنهاد کرد با نزدیک شدن به انتخابات کمیسیون درخواست به موضوع اطلاع رسانی برای برگزاری انتخابات به نه شورای صندلی. “انتخابات به این صندلی که قبلا بود به تعویق افتاد و با توجه به مستند. اگر EC نمی کند پاسخ مثبت پس از آن ما هیچ گزینه ای جز حرکت دیوان عالی کشور گفت:” یک مقام ارشد NCP وزیر.

فرماندار خود تمایلی به تعیین Uddhav به شورا از سهمیه خود را با استناد به دلیل فنی. منابع در راج Bhavan گفت که دو کرسی خالی از فرماندار سهمیه اما مدت است تا 10 ژوئن. “آخرین مهلت برای Thackeray برای تبدیل شدن به یک عضو از هر یک از این خانه ها این است که ممکن است 28. اگر فرماندار نامزد او را به یک عضو برای به سختی 12 روز خواهد شد و دوباره باید انتخاب شود گفت:” یک منبع اضافه کرد Koshiyari است مشاوره حقوقی کارشناسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de