سناتور. Tim Scott: آیا جو بایدن واقعا بر این باورند که هر بچه های فقیر ‘به سیاه و سفید؟’

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott روز جمعه گفت او داده است presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن “عبور” در گذشته بیش از نژاد مسائل — اما نه دیگر.

اسکات به طور خاص تمسخر یک پیشنهاد است که بایدن یک بار ساخته شده که کودکان تحت تاثیر فقر در حالی که سفید کودکان را در طی یک مصاحبه با “ABC News نخست.”

در طول ماه اوت گذشته آیووا بحث دموکراتیک سابق معاون رئیس جمهور اظهار داشت که “بچه های فقیر فقط به عنوان روشن و فقط به عنوان با استعداد به عنوان سفید کودکان و نوجوانان.” (مرتبط: ون جونز می گوید که دموکرات ها ‘از خواب بیدار’: مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘ما باعث مشکلات’ با رای)

“این است که به نشان می دهد که هر بچه در آمریکا است که در فقر زندگی می کنند … باید سیاه” اسکات خواسته جمعه. “این است که به نشان می دهد که بالا بودن نرخ فقر در این کشور است که 100 ٪ سیاه و سفید. یا همه کسانی که نیاز به کمک در این ملت هستند و همه ، من نمی دانم که چگونه به خواندن به نظر خود.”

“نظرات او را در گذشته ساخته شده من نمی آمد و بحث در مورد نظرات. من به او یک پاس” اسکات گفت: بینندگان اشاره کرد که او باعث می شود برخی به طور مداوم در نقد خود را. “زمانی که جمهوری خواهان می گویند چیزهایی که من نمی قدر در خطوط نژادی, من صحبت کردن در برابر آن است. زمانی که دموکرات ها می گویند این من صحبت کردن در برابر آن است.”

اسکات گفت: آنچه او را وادار به ارزیابی مجدد بایدن این اظهارات در مورد بچه های فقیر نیست که سفید بود و رهبر حزب دموکرات نظرات جمعه که سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان “ain’t سیاه”.

“من آمده در این نظر” اسکات گفت که پیش از آن در روز را محکوم کرد “جیرجیرک” که او شنیده ام که از برخی دموکراتیک چهارم که نمی خواهم به اذعان بایدن کلمات.

بایدن عذرخواهی کرد چند ساعت بعد و پیشنهاد مبادله تمام شده بود بی دست و پا شوخی از “یک مرد عاقل.”

بایدن مشاور Symone ساندرز همچنین خطاب نظرات به tweeting: “معاون رئیس جمهور بایدن صرف حرفه خود را در کنار مبارزه با و برای آمریکایی آفریقایی جامعه … نظرات در پایان صبحانه باشگاه مصاحبه شد در شوخی, اما اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت: او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز است.”

اسکات همچنین پیشنهاد کرد جمعه که بایدن همراه با بسیاری از حزب دموکرات شخصیت باید عادت های سیاه و سفید رای داده شود. بایدن دارای کمتر از ایده آل رکورد در حقوق مدنی: او یک بار اعلام کرد که تفکیک شد یک منبع سیاه و سفید “پراید” و مخالف اجباری مدرسه قرارگرفتن به عنوان ابزاری برای یکپارچه سازی کلاس های درس. (مرتبط: بهداشت ، Tim Scott پیش بینی تهمت می تواند 15 درصد از رای دهندگان در سال 2020)

US President Donald Trump (L), US Treasurer Jovita Carranza (R), and others listen while US Senator Tim Scott speaks during an executive order signing event for the "White House Opportunity and Revitalization Council " in the Roosevelt Room of the White House December 12, 2018 in Washington, DC. (BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) ما خزانه دار Jovita کررنزا (R) و دیگران گوش دادن در حالی که سناتور ” تیم اسکات صحبت می کند در طی یک فرمان اجرایی ثبت رویداد برای “کاخ سفید فرصت و تجدید حیات شورا” در روزولت در کاخ سفید Dec. 12, 2018 در واشنگتن, DC. (معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اسکات ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در پاسخ به نیازهای از رای دهندگان. “او نشسته وجود دارد برای یک ساعت بحث در مورد مسائل این کشور را مسائل از مسابقه و پس از آن ما آمد و گفت … ‘تیم به من کمک کنید کمک به کسانی که من را به جرم.'”

“و آنچه ما انجام دهید ؟ ما ایجاد فرصت در مناطق است که در حال حاضر در آوردن بیشتر منابع به فقیرترین جوامع در این کشور و اجازه دهید مقایسه آن را به آنچه که جو بایدن گفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im