سناتور. ریک اسکات: رژیم صهیونیستی است. کومو ‘می خواهد فلوریدا مالیات دهندگان به قید وثیقه او را’

جمهوری خواه ایالت فلوریدا, ریک اسکات گفت: دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو باید متوقف درخواست برای اطلاعات بیشتر coronavirus پول محرک چرا که خود دولت overspent در “هر لیبرال چیزی که وجود دارد.”

“من یک فرماندار برای هشت سال” اسکات گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “من به تماشای بسیاری از این افراد بودند فرمانداران زمانی که من مانند اندرو کومو و من انتخاب کردم در همان زمان. او نبود تعادل بودجه خود را. او قرض پول بیشتر در هر سال است.”

این ادعا که نیویورک را از بودجه دولت است “تقریبا دو” که از فلوریدا سناتور گفت: دلیل کومو “نمی خواهید به قطع هر چیزی. شما می دانید که او درگیر در هر لیبرال چیزی که وجود دارد و او می خواهد فلوریدا مالیات دهندگان به قید وثیقه او را.” (مرتبط: منحصر به فرد: ‘ما برنده او از دست رفته’: سناتور. ریک اسکات می رود در اندرو کومو بیش از دولت کمک مالی)

اسکات گفت: سالانه خروج از نیویورک به ساکنان فلوریدا تا حد زیادی می تواند برای محاسبه توسط “مردم … که در اینجا نقل مکان کرد به دور از مسخره مالیات وجود دارد.”

تا آنجا که به هزینه های فدرال اسکات اشاره کرد که “ما به آنها 50 میلیارد دلار برای مدیکید برنامه … ما به آنها 30 میلیارد دلار برای آموزش عالی و K-12 … ما به آنها پول از طریق FEMA … ما به آنها داده دیگر مستقیم کمک های مالی … در مجموع $270 میلیارد … منظورم اینه که من استراحت بدهد.”

کومو گفته است که نیویورک شده است “نجات” بسیاری دیگر دولت با پرداخت به دولت فدرال است.

New York Governor Andrew Cuomo speaks to the press at the Jacob K. Javits Convention Center in New York, on March 27, 2020. - The New York National Guard, the US Army Corps of Engineers, and Javits employees are constructing a 1,000-bed facility at the center, as the state tries to contain the rising coronavirus cases. (Photo by Bryan R. Smith / AFP) (Photo by BRYAN R. SMITH/AFP via Getty Images)

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند به مطبوعات در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک در مارس 27, 2020. (عکس توسط BRYAN R. SMITH/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این زمان بود گفت:” خوب شما را در دلار بیشتر از من و یا من را در 5 دلار بیشتر از شما بود.’ … اما اگر شما می خواهید برای رفتن به که گرفتن bailed و چه کسانی پرداخت می شود, چه کسی خواهد بود نجات ایالت نیویورک” کومو گفت: در آخرین اخبار جلسه. (مرتبط: منحصر به فرد: سناتور. ریک اسکات به انتشار تصویری پس از رفتن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای گفتن نیویورک وثیقه از فلوریدا)

ایسنا میزبان دانا باش همچنین با اشاره به یک مطالعه از موسسه راکفلر که “یافت می شود که در فلوریدا دریافت $25 میلیارد دلار در برنامه های از آن را می پردازد در مالیات است. نیویورک پرداخت 22 میلیارد دلار بیشتر مالیات از آن را دریافت و در برنامه های. پس چرا نباید فلوریدا بود مایل به تراشه برای کمک به نیویورک؟”

اسکات پاسخ داد: “دولت از نیویورک هرگز ارسال یک سکه در حالی که من وجود دارد در سی به دولت فدرال است. آنها این کار را انجام نمی” اسکات گفت.

“آنچه که می افتد این است که شهروندان خود را در حالی که آنها در حال کار در نیویورک پرداخت به امنیت اجتماعی و مدیکر و آنها مریض و خسته از همه مالیات وجود دارد و حرکت به فلوریدا و دریافت مزایای آن. که دولت از نیویورک ارسال یک سکه به دولت فدرال است.”

اسکات اخیرا پرسید که آیا او معتقد است که خورشید و درجه حرارت گرمتر در فلوریدا در حال کمک به مهار coronavirus. او پاسخ داد که شواهد و مدارک است “نه قطعی” است که در آن می کند اما به نظر می رسد نشان می دهد تا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de