سناتور. جان کندی ریپ عدالت رابرتز برای سقط جنین, حکم: “او تلنگر شکست مواجه مانند یک Banked گربه ماهی’

جمهوری خواه ایالت لوئیزیانا جان کندی انتقاد رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز در روز دوشنبه برای تصمیم گیری رای در لوئیزیانا مورد سقط جنین.

رابرتز رای دادند با دادگاه لیبرال بلوک پنج شنبه در یک 5-4 حاکم است که زده کردن نرم افزار-زندگی قانون در لوئیزیانا بر این اساس که آن را نقض حقوق ارائه دهندگان خدمات سقط جنین و زنان است.

“لوئیزیانا قانون تحمیل بار در دسترسی به سقط جنین فقط به عنوان شدید به عنوان آن اعمال شده توسط قانون تگزاس به همین دلایل” رابرتز نوشت برای اکثریت است. “بنابراین لوئیزیانا قانون نمی تواند ایستاده در زیر ما سوابق.”

تماشا کنید:

“روند اذیت و من به عنوان مقدار به عنوان نتیجه” کندی گفته فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum در “داستان است.” “رئیس دادگستری امروز پیوست و با چهار لیبرالها در دادگاه به اعتصاب پایین لوئیزیانا اساسنامه. چهار سال پیش در یک مورد در خارج از تگزاس همان قانون همین موضوع رئیس دادگستری رای دادند با این حزب ، امروز او رای دادند با لیبرال ها. او تغییر رای خود را. او تلنگر-شکست مواجه. او تلنگر-شکست مواجه مانند یک banked گربه ماهی و به همین دلیل من می گویم این روند نگرانی من به عنوان مقدار به عنوان نتیجه است.”

لوئیزیانا سناتور تاسف است که مردم به طور فزاینده ای فکر می کنم که قضات باید “تبدیل به چیزی جز سیاستمداران در ردای.”

“در حال حاضر رئیس دادگستری معروف می گوید در همه زمان ها است که او فقط یک داوری” او گفت:. “همه او می کند این است که تماس با توپ و اعتصابات. خوب چهار سال پیش او را به نام یک توپ. امروز همان زمین او به نام اعتصاب. و من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند. او فقط تغییر رای خود را با بدون هیچ توضیحی.”

“نگران هستید که دیگر محافظه کاران مانند شما هستند که این دادگاه است به طور کلی نه به عنوان محافظه کار به عنوان رئیس جمهوری که انتخاب این قضات ممکن است فکر؟” MacCallum پرسید. (مرتبط: “او یک رسوایی’: محافظه کاران روشن رئیس دادگستری رابرتز)

“خب نکته این است که این قانون قرار است به سیاست تمرین راه های مختلف” کندی پاسخ داد. “شما باید سازگار باشد. و این برای من یک مثال دیگر از همین موضوع سقط جنین نباید در سیستم دادگاه. آن را باید در مقابل قانونگذاران ایالتی و کنگره ایالات متحده. هیچ کس در ذهن حق خود معتقد است که در سال 1787 زمانی که مردم رای دادند و یا تدوین کنندگان پیش نویس قانون اساسی و رأی مردم در قانون اساسی است که آنها در نظر گرفته شده شامل حق سقط جنین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *