سناتور. جان کندی: مقامات دولتی ‘را درمان مردم آمریکا مانند آنها کودن ها’

جمهوری خواه ایالت لوئیزیانا جان کندی در روز جمعه گفت که بیش از حد بسیاری از مقامات دولتی “باید درمان مردم آمریکا مانند آنها کودن ها” در طول coronavirus مستند.

این شکاف سیاسی در آمریکا است که همیشه جمهوری خواه در مقابل دموکرات سناتور گفت: “Tucker Carlson امشب.”

“شما کسانی که اعتماد دولت بیشتر از مردم و کسانی که اعتماد مردم بیش از دولت است. من اعتماد مردم بیش از دولت است. برخی از مقامات دولتی را به صحبت و درمان مردم آمریکا مانند آنها morons.”

کندی اصرار داشت که از ابتدای COVID-19 همه گیر “بسیاری از اعضای مدیریتی نخبگان سیاستمداران این بوروکرات دانشگاهیان و اعضای رسانه ها و شرکت های بزرگ phonies … کسانی که فکر می کنم آنها دقیق تر و با فضیلت تر از بقیه از ما گفت: همه ما به عنوان آمریکایی ها که ما را به یک انتخاب. و انتخاب است که بهداشت در مقابل پول زندگی در مقابل امرار معاش امن در مقابل به زودی.” (مرتبط: بهداشت ، John Kennedy: ‘واقعیت تماس ها و کنگره است حلق آویز کردن’)

کندی گفت که “مدیریتی نخبگان” باید اصرار داشت که آن را “بی عاطفه” به اخم در مورد فروپاشی اقتصاد در حالی که “حقیقت این است که آن را هرگز به یک, یا/و یا وضعیت است.”

سناتور توضیح داد که اکثر آمریکایی ها “می خواهید حس مشترک” از مقامات دولتی — که شامل مبارزه با کروناویروس در حالی که گرفتن “این اقتصاد به عقب باز است.”

“در حال حاضر Coronavirus می تواند شما را بکشند” کندی اشاره کرد در حالی که با اضافه کردن آن نمی کشتن اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آن را دریافت کنید. “اما فقر می تواند شما را بکشند بیش از حد و حقیقت این است که آنها هر دو مهم هستند. و مقامات دولتی نیاز به درک که.”

سناتور اصرار داشت که آمریکایی ها “در بسیاری هوشمند و ممکن است آنها را بخوانید ارسطو هر روز زیرا آنها بیش از حد شلوغ درآمد زندگی زمانی که دولت اجازه خواهد داد که آنها را” اضافه کرد که در حالی که آنها را در درک خطرات ناشی از کوروناویروس “آنها ارزش شغل خود را به عنوان به خوبی.” (مرتبط با: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما باید به کشور ما برگشت … آن را مصنوعی بسته’)

New York Governor Andrew Cuomo holds his daily briefing at New York Medical College during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Valhalla, New York, U.S., May 7, 2020. REUTERS/Mike Segar

فرماندار نیویورک اندرو کومو دارای روزانه خود را در جلسه توجیهی در کالج پزشکی نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در سالن پذیرایی خدای اودین نیویورک, ایالات متحده, مه 7 سال 2020 است. REUTERS/Mike Segar

“آنها به دنبال خواهد داشت اما آنها می خواهند به اقتصاد باز است. و من فکر می کنم آن می تواند انجام شود به زودی و امن است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاسیس اقتصادی نیروی کار در ماه آوریل با یک دستور برای ایجاد توازن میان امنیت عمومی با بقای اقتصادی. او را تشویق آمریکا برای بازگشایی به سرعت به عنوان ممکن است به منظور کاهش آسیب های اقتصادی. اما برخی کشورها همچنان به غرفه از جمله میشیگان که در آن به لیبریا گرچن Whitmer همچنان مواجه با قهر ضد قفل و تظاهرات در مقابل چمن از دولت قوه مقننه ساختمان.

کندی پیش بینی کرد: “اگر ما ترک این اقتصاد تعطیل ما را فراموش آسیب دائمی.” او گفت که نمی خواهد زحمت برخی از “مدیریتی نخبگان” که آن را می خواهم به ماندن تعطیل “تا زمانی که ما یک واکسن … [اما] آن مدیریتی نخبگان به طور کلی شغل خوب و لازم نیست که به نگرانی در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de