سناتور. جیم Inhofe می گوید او مبارزه خواهد کرد تا مطمئن شوید کنگره نیست حذف مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی

جمهوری خواه ایالت اوکلاهما Jin Inhofe روز جمعه گفت او را به مبارزه برای مطمئن شوید که کنگره نمی کند, تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه رهبران.

Inhofe است که در کمیته خدمات مسلح که با هم دفاع ملی مجوز قانون قانون فراهم می کند که بودجه نظامی بلکه توان نظامی تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه رهبران.

در مصاحبه با Oklahoman, Inhofe گفت: او را به صحبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه و گفت که کار بر روی از بین بردن ارائه که نیاز به 10 پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال به تغییر نام خود را. “ما در حال رفتن برای دیدن به آن است که ارائه نمی کند زنده ماندن لایحه” Inhofe گفت. “من قصد ندارم بگویم که چگونه در این نقطه است.”

تهمت و تهدید کرده است که به حق وتو قانون اما هنوز توییتی جمعه که Inhofe رئیس کمیته خدمات مسلح, “نه” اجازه دهید اسامی پایگاه های توان تغییر داد. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن به اشیاء ارائه تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از Confederates در دفاع جدید قانون)

در ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “حتی نمی خواهد در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه. کاخ سفید نیز با انتشار بیانیه ای روز شنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو هر نسخه از ☀ که هل می دهد برای تغییر نام.

این می آید پس از مجلس سنا روز پنج شنبه تصویب مجوز دفاع ملی عمل توسط یک 86-14 رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im