تشدید تدابیر امنیتی در علیگر به عنوان جوانان مجروح در ضد کا اعتراض می میرد

توسط PTI

علیگر: امنیت beefed تا در مناطق شهرستان آخرت یک جوان مجروح در ماه گذشته این درگیری جدید قانون تابعیت درگذشت در بیمارستان, پلیس گفت:.

به گفته سخنگوی جواهر لعل نهرو کالج پزشکی و بیمارستان در دانشگاه اسلامی علیگر (AMU), محمد طارق Munawwar (22) تا به حال رنج می برد گلوله صدمات و در ونتيلاتور پشتیبانی از چند روز گذشته.

Munawwar وضعیت رو به وخامت گذاشته و در شب جمعه و او در برابر صدمات مدت کوتاهی قبل از نیمه شب به بیمارستان رسمی گفت.

سرپرست ارشد پلیس (SSP) Muniraj G گفت: رسانه ها افراد که امنیت شده بود beefed تا در همه مناطق حساس شهر به عنوان یک اقدام احتیاطی.

همچنین بخوانید: تا دولت را در برابر فرمان ضد کا معترضان

در روز پنج شنبه پلیس دستگیر شده بود محلی BJP رهبر Vinay Varshney در ارتباط با حمله Munawwar بود که از کشته و زخمی در فوریه 23, هنگامی که فوران خشونت در بالا کوت محل در شهرستان پلیس پس از تخلیه برخی از ضد کا زنان معترضان.

Varshney دستگیر شد از خانه خود را در ببری مندی و رزرو در تلاش برای پرونده قتل همراه با دو نفر دیگر که هنوز هم در بزرگ است.

علاوه بر BJP رهبر پنج نفر دیگر از جمله Mustaqeem, Anwaar, Famhimuddin صابر و عمران دستگیر شدند برای حوادث خشونت آمیز در بالا کوت.

همچنین بخوانید: شاه مقصر ضد کا معترضان برای دهلی شورش

اما این ادعا که Varshney شده بود قاب برخی از هندو گروه های جناح راست را شروع کرده اند خود خواستار آزادی فوری و نیز سازماندهی تظاهرات.

به عنوان یک نتیجه چندین مغازه ها در این شهر باقی مانده اند بسته به صورت دو روز گذشته به عنوان مضطرب آرام غالب در این منطقه است.

در ضمن تحقیقات ویژه تیم آغاز شده است, تحقیق در مورد درگیری های خشونت آمیز و خواسته کسانی که با هر گونه اطلاعات از جمله شواهد تصویری به جلو آمده.

این درخواست پس از یک ویدئو ظاهرا نشان Munawwar ضرب گلوله در رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

SSP همچنین به خبرنگاران گفت که تمامی این ویدئوها بودند در حال بررسی توسط کارشناسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im