دوم سابق مینیاپولیس افسر پلیس را هل می دهد برای کاهش هزینه در Floyd مورد استناد هیچ علت احتمالی

دوم سابق مینیاپولیس افسر پلیس در مواجهه با اتهامات عنوان شده در مارس 25 مرگ جورج فلوید است فشار به اتهامات علیه او را رد کرد و استدلال می کند که بدن دوربین فیلم نشان می دهد که کمبود احتمالی علت منابع متعدد گزارش شده است.

Tou تو را وکیل مدافع رابرت Paule ثبت یک حرکت جمعه درخواست برای کمک و معاونت در جرم طرح اتهامات علیه او را رد کرد. Paule استدلال می کند که دولت بار نشان می دهد که Thao “می دانستم که افسر سابق Derek چوین و دیگران بودند قصد ارتکاب جرم و … در نظر گرفته شده حضور او و یا اقدامات بیشتر به کمیسیون که جرم” KARE 11 گزارش شدهاست که ایجاد علت احتمالی.

In this handout provided by Hennepin County Sheriff’s Office, former Minneapolis police officer Tou Thao poses for a mugshot after being charged with aiding and abetting second-degree murder in the death of George Floyd. The death sparked riots and protests in cities throughout the country after Floyd, a black man, was killed in police custody in Minneapolis on May 25. (Photo by Hennepin County Sheriff’s Office via Getty Images)

در این جزوه ارائه شده توسط Hennepin شهرستان کلانتر دفتر سابق مینیاپولیس افسر پلیس Tou Thao شمار برای mugshot پس از شارژ شدن با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم در مرگ جورج فلوید. مرگ موجب شورش و تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور پس از فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. (عکس Hennepin شهرستان کلانتر دفتر از طریق گتی ایماژ)

Paule گفت Thao بدن دوربین ثابت خواهد کرد که عدم علت احتمالی. Thao و افسران سابق J الکساندر کونگ و توماس لین تمام شد متهم با کمک و معاونت در جرم قتل و یک تعداد از کمک و معاونت در جرم قتل نفس.

فلوید درگذشت پس از درک چوینپیشین مینیاپولیس افسر پلیس ، knelt در گردن او برای چند دقیقه در مه 25. چوین است متهم با قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس.

در اوایل ماه جولای خط وکیل Earl Gray استدلال کرد که وجود ندارد علت احتمالی به اتهام مشتری خود را و است که تمام شواهد exonerates مشتری خود را ساخت یک دادگاه در برابر خط و نه عادلانه “یا معقول است.”(مرتبط: وکیل یک افسر جورج فلوید مورد به دنبال مورد اخراج به علت عدم علت احتمالی)

خاکستری استدلال می کند که به منظور شارژ خط با کمک و معاونت در جرم آن باید ثابت شود که او ایفا دانستن نقش خود در ارتکاب جنایت و او ادعا می کند هیچ مدرکی وجود ندارد که مشتری خود را در حال بازی کردن عمدی نقش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>