دوم اقتصادی چکیده: صندوق بین المللی پول به پاکستان برسد کارکنان-توافقنامه سطح

عکس: AFP

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) رئیس ماموریت برای پاکستان ارنستو رامیرز Rigo شنبه گفت: سازمان رسیده است کارکنان در سطح توافق با پاکستان بر سیاست ها و اصلاحات مورد نیاز برای تکمیل بررسی ها از مقامات برنامه اصلاحات.

“مقامات پاکستانی باید به کارکنان در سطح توافق در سیاست ها و اصلاحات مورد نیاز برای تکمیل بررسی ها از مقامات برنامه اصلاحات پشتیبانی تحت EFF” خواندن Rigo بیانیه.

“این توافق نامه منوط به تصویب صندوق بین المللی پول در مدیریت و بررسی توسط هیئت اجرایی است که انتظار می رود در اوایل ماه آوریل. اتمام بررسی را قادر خواهد پرداخت SDR 328 میلیون دلار (در حدود US$450 میلیون)” خواندن بیانیه ای.

پاکستان ساخته شده “پیشرفت قابل توجهی” با صدا و سیاست های اقتصادی می گوید: صندوق بین المللی پول

چند هفته پیش صندوق بین المللی پول گفت: در پایان ماموریت مطبوعاتی مربوط به آن 10 روز مذاکرات با دولت است که پاکستان تا به حال ساخته شده “پیشرفت قابل توجهی” از طریق صدا و سیاست های اقتصادی در طول چند ماه گذشته.

“پیشرفت قابل ملاحظه در چند ماه گذشته در پیشبرد اصلاحات و در ادامه با صدا و سیاست های اقتصادی” جهانی مالی بدن گفته بود.

صندوق بین المللی پول بود بیشتر که در آن بیانیه ای که “همه پایان دسامبر معیارهای عملکرد مواجه شد و ساختاری معیار تکمیل شده است” و از نظر عملکرد پاکستان به دست داشتند همه اهداف اقتصادی.

“ثابت قدم پیشرفت در اجرای برنامه با هموار کردن راه برای اجرایی صندوق بین المللی پول مدیره در نظر گرفتن نقد و بررسی” این حال گفت:, و اضافه کرد که “توسعه و هزینه های اجتماعی شده اند شتاب” را از طریق برنامه اجرای.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im