پلیس سیاتل می گویند آنها ملاقات با مقاومت پس از پاسخ به تیراندازی که یک کشته در ‘CHAZ

حداقل دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند که منجر به یک مرگ و میر در داخل سیاتل “کاپیتول هیل خودمختار منطقه” اوایل صبح روز شنبه با توجه به گزارش های متعدد.

تیراندازی تایید شد توسط پلیس به نیوزویک شنبه انتشار داد. هیچ جزئیات بیشتری داده شد توسط پلیس, اگر چه آزادی مطبوعات صادر شد صبح روز شنبه تایید که حادثه یک قتل بررسی است.

“قتل کارآگاهان در حال تحقیق پس از تیراندازی مرگبار رخ داده است که در اوایل صبح روز شنبه در 10 خیابان و شرق خیابان کاج” پلیس سیاتل وزارت امور عمومی دفتر نوشت. “یک مرد اعلام متوفی در بیمارستان و دیگر مردان است که برای درمان زندگی-تهدید و آسیب است.”

افسران در پاسخ به گزارش هایی از تیراندازی در اوایل صبح روز شنبه در CHAZ است که بدون پلیس منطقه. پلیس “تلاش برای قرار دادن یک قربانی تیراندازی شد اما ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” گروه نوشت.

سیاتل آتش نیز گزارش رسید برای کمک به درمان, اما قربانیان در حال حاضر گرفته شده از منطقه با توجه به کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ. (مرتبط: فیلم منحصر به فرد: گزارش نادرست در داخل CHAZ باعث خشمگین به فرود در کسب و کار کوچک)

“افسران بعد اطلاع داد که قربانیان هر دو مردان بوده است و حمل و نقل به مرکز پزشکی Harborview با ریز ریز کردن پزشکان” با توجه به اعلام.

قربانیان گزارش حمل و نقل به یک مرکز پزشکی توسط داوطلبان با توجه به کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ. یک سخنگوی تایید به سیاتل تایمز که Harborview Medical Center تحت درمان بود دو unnamed قربانیان گلوله.

مشکوک یا مظنون هنوز هم در بزرگ وجود دارد و بدون شرح در دسترس و در عین حال با توجه به پلیس.

“قتل کارآگاهان پاسخ داده و در حال انجام یک تحقیق کامل با وجود چالش های ارائه شده توسط شرایط” پلیس اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de