سیاتل PD ادعا CHAZ نیست یک پلیس-منطقه آزاد, اما خبرنگاران بر روی زمین شنیده ام یک داستان متفاوت

اداره پلیس سیاتل گفت که کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) است نه یک پلیس-منطقه آزاد, اما Daily Caller خبرنگاران بر روی زمین شنیده ام یک داستان متفاوت است.

CHAZ, به تازگی تغییر نام کاپیتول هیل برگزار شد (CHOP) دارای لقب خود یک پلیس-منطقه آزاد و شامل اداره پلیس را در شرق حوزه که رها شده بود توسط ماموران. برخی از افسران بازگشت به حوزه ژوئن 11 و سیاتل PD قبلا گفته Daily Caller است که در تاریخ 12 ژوئن وجود دارد و ماموران در داخل ساختمان.

The Daily Caller تا به حال سه خبرنگاران در CHAZ از ژوئن 12 – 16 و در آن زمان نمی بینم یک افسر لباس شخصی. معلوم نیست که اگر افسران باقی مانده در ساختمان پس از 12 ژوئن در بیانیه ای. آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه که با وجود CHAZ ادعا خود را به عنوان پلیس منطقه عاری از این گروه می گوید: این طور نیست.

“وجود دارد هیچ پلیس-منطقه آزاد در شهر سیاتل” رئیس کارمن بهترین روز دوشنبه گفت: با توجه به AP. “من فکر می کنم که تصویر نقاشی شده در بسیاری از مناطق نشان می دهد که این شهر در محاصره است. این است که چنین نیست.”

سیاتل PD به طور خاص اشاره به حادثه یکشنبه شب که در آن یک کسب و کار محلی مالک گفت که او به نام 911 بارها و بارها و هیچ کس وارد کمک کند. صاحب کسب و کار جان McDermott شد تماس در مورد شکستن در و خرابکاری با توجه به AP.

“افسران در پاسخ به تماس و مشاهده کردند این مکان از راه دور. آنها نمی دیدن هر نشانه ای از دود و یا آتش سوزی یا هر چیز دیگری و آنها نمی بینم اختلال” با توجه به بهترین.

Daily Caller خبرنگاران حضور داشتند بلافاصله پس از این ادعا شکستن-در زمانی که اراذل و اوباش از مردم از داخل CHAZ آمد برای کسب و کار پس از یک گزارش نادرست است که برگزار می شد در اسلحه داخل. سه خبرنگاران حاضر نمی بینم هر پلیس و هیچ پلیس به نظر می رسد برای رسیدن به زمانی که اوباش آمد برای کسب و کار.

“من حتی نمی تواند پلیس را نشان می دهد من می توانم به سازمان آتش نشانی نشان می دهد تا” یک مرد حفاظت از کسب و کار به خبرنگاران گفت:. (مرتبط: فیلم منحصر به فرد: گزارش نادرست در داخل CHAZ باعث خشمگین به فرود در کسب و کار کوچک)

“آن شخص که ما باید برای انجام این کار” یکی دیگر از مرد وجود دارد گفت. “آن شخص که من در نگاه دوستان من و خانواده من است که بخشی از نیروی پلیس و آنها نگران تر … من [بیشتر] در مورد آنها نگران تر از هر چیز دیگری است. و آنها حتی مجاز در این نقاط است.”

“این نیاز به دریافت بیش از گرفته شده است. برای این کار باید تحت کنترل است. و آن را تحت کنترل. … این واقعیت است که وجود دارد هیچ پلیس مناطق است که نگران کننده است و برای خراب کردن دولت” مرد ادامه داد و اضافه کرد که این نگران کننده است که او نمی تواند تماس با پلیس برای کمک به معترضان مسالمت آمیز که در تلاش بودند به deescalate این وضعیت است.

آن را بلافاصله روشن نیست چرا سیاتل PD افسران “مشاهده محل از راه دور” اگر CHAZ و مناطق اطراف آن است که یک پلیس-منطقه آزاد. مردان متعدد حفاظت از کسب و کار به خبرنگاران گفت که 911 اضطراری خط نامیده می شد و هیچ پلیس وارد شدند.

اداره پلیس حاضر به اظهار نظر در تصمیم خود برای پاسخ به تماس 911 توسط “مشاهده از راه دور” و به همین ترتیب حاضر به تایید اگر “مشاهده از راه دور” بخشی از استاندارد 911 پروتکل.

به جای سیاتل PD ارسال تماس گیرنده یک نقشه از CHAZ.

“اداره پلیس سیاتل را در پاسخ به مهم زندگی-مسائل ایمنی در سایه منطقه” گروهبان لورن Truscott, نوشت, در بیانیه ای.

مقامات نشان نمی دهد تا به صحنه تا روز بعد و حتی پس از آن Seattle fire chief نه پلیس.

“شهر سیاتل در ادامه به دیدار با تظاهرکنندگان به سوی راه حل های دراز مدت به مسائل در این منطقه” Truscott ادامه داد.

“برای تمام تماس های دیگر نشات گرفته از این منطقه کنندگان و ماموران تلاش خواهد کرد به منظور هماهنگی افسر تماس با خارج از این مرزهای زمانی که امکان پذیر است. افسران را ادامه خواهد داد و به سند تماس برای خدمات است که سرچشمه در درون این مرزها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im