سیاتل شهردار: CHAZ است ‘بیشتر شبیه به یک بلوک’ از ‘مسلح تصاحب’

سیاتل شهردار جنی Durkan سی ان ان گفت میزبان, Chris Cuomo که شش بلوک مستقل منطقه در شهرستان شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل منطقه خودمختار” (CHAZ) است “بیشتر شبیه به یک بلوک جو” از یک “مسلح تصاحب.”

کومو معرفی پنج شنبه شب “کومو زمان نخست” بخش با آوردن تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از فعالان به عنوان “داخلی تروریست ها” و پیشنهاد او که Durkan “پشت” شهرستان خود را.

Durkan ادعا که رئیس جمهور “است که شاید نمی تواند دقیق و یا تصویر راستگو” از این اتفاقات در CHAZ.

تماشا کنید:

“ما باید چهار بلوک در سیاتل است که شما فقط شاهد تصاویری از این است که بیشتر شبیه یک حزب بلوک, جو,” او گفت:. “این یک مسلح را بیش از. این یک نظامی hunta. ما مطمئن شوید که ما می توانیم بازگرداندن این, اما ما باید بلوک احزاب و مانند آن در این بخش از سیاتل در همه زمان ها. آن را برای شناخته شده است.”

با این استدلال که وجود دارد “هیچ تهدیدی در حال حاضر به” Durkan به نام تهمت را تهدید به بازپس گرفتن شهر “غیر قانونی و خلاف قانون اساسی.”

“ضد خواهد بود, احزاب بلوک نمی تواند بیش از یک ساختمان شهرداری اجازه دهید به تنهایی یک ایستگاه پلیس و نابود کردن آن اساسا thumbing بینی خود را در هر حس مدنی کنترل” کومو گفت: هل دادن به عقب. “آیا شما باور دارید که شما باید کنترل از شهرستان خود را و است که شما را قادر به پاک کردن آن خیابان ؟ چون شما نیست.”

“ما” سیاتل شهردار پاسخ داد. “و رئیس پلیس بود که در حوزه امروز با فرماندهی ستاد به دنبال و ارزیابی برنامه های عملیاتی. اما دیدیم که این یک نقطه از درگیری شب پس از شب بین پلیس و معترضان و ما می خواستیم به deescalate است و آنچه که ما تصمیم گرفتیم که بهترین راه برای بازگشایی این خیابان ها و این که خود را به پایان رسید تا با برخی از انشعابات به صورت حوزه به حذف هر چیزی که با ارزش خارج از ساختمان است.” (مرتبط: “نزدیک ترین من دیده ام به کشور ما تبدیل شدن به یک یاغی دولت’: پلیس سیاتل اتحادیه رئیس جمهور ریپ شهردار در دفاع از CHAZ)

“اما ما مطمئن شوید که همه از سیاتل امن است” او اصرار داشت. “ما امنیت عمومی به طور جدی. اما توضیحات رئیس جمهور داده شده است نه تنها اشتباه است. اما اگر آن را حق خود چاره اشتباه است. شما نمی تسلط. به یاد داشته باشید که چرا ما اینجا هستیم. شما می دانید ما اینجا هستیم زیرا ملت دیدم آقای فلوید به قتل و که روشن یک مسابقه در سراسر این کشور است. و ما را به اذعان و می دانم که ما باید یک سیستم است که ساخته شده است در نژادپرستی نظاممند و ما باید برای از بین بردن که سیستم قطعه قطعه است.”

بعد از آن در مصاحبه Durkan در پاسخ به یک سوال از کومو در مورد چه مدت می تواند وضعیت گذشته با گفتن “من نمی دانم. ما می تواند تابستان را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im