Sean Payton پیاده روی به عقب ادعا Drew Brees است بازی نهایی فصل

New Orleans Saints مربی شان Payton است رفت و برگشت یک ادعا می کنند که کارفرمایی Drew Brees در حال آماده سازی خود را برای فصل نهایی فوتبال.

با توجه به ProFootballTalk با کوتوله ها گفت: در طول سال های اخیر ESPN ظاهر است که این امر می تواند Brees نهایی سال NFL عمل است. با این حال او در حال حاضر پرتاب آن را در جهت معکوس. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“من بزرگ ساختگی…من فکر می کنم طرح خود است که آن را سال به سال” Payton به خبرنگاران گفت: در طول یک شنبه تماس خود را در مورد نظر قبلی با توجه به همان ProFootballTalk گزارش.

آن را نمیگیرد طولانی برای Payton به تغییر البته در نظرات خود را در تمام. در واقع او است که فوق العاده سریع!

اگر Brees سالم است و سپس او حداقل یک زن و شوهر بیشتر در فصل NFL عمل در مخزن اگر او می خواهد به نگه داشتن بازی.

با توجه به این موقعیت در حال حاضر محافظت در لیگ quarterbacks می توانید بازی برای یک زمان طولانی. تام برادی است که هنوز هم ضبط آن و او خواهید بود 43 هنگامی که فصل آینده شروع می شود.

اما یک تفاوت وجود دارد بین اینکه قادر به بازی و که مایل به بازی. Brees بازی های برگزار شده است و او ممکن است می خواهم به سوار کردن به غروب آفتاب پس از این فصل است.

سپس دوباره او ممکن نیست. کسی چه می داند ؟ تنها کسی است که می داند چه Brees خواهد انجام دهید این است که انسان خود را. هر چیز دیگری فقط حدس و گمان است.

اجازه دهید ما را در نظرات می دانم آنچه شما فکر می کنم اتفاق خواهد افتاد!

2018 Nfl Football GIF by NFL - Find & Share on GIPHY

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>