شان دیویس مسخره بلومبرگ: او پرداخت می شود ‘نیم میلیارد دلار به Scalped توسط جعلی هندی,’

The Federalist را شان دیویس مسخره سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بیش از او ناامید کننده بحث عملکرد.

در طول یک جمعه بخش از “Tucker Carlson امشب” دیویس “مدعی است که ممکن است شده ام اولین بار در تاریخ تلویزیون است که ما دیدم یک پسر به پرداخت نیم میلیارد دلار به scalped توسط جعلی هند است.”

تماشا کنید:

دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن آمار بحث مرحله حمله بلومبرگ ، مرجع نظرات موهن او تا به حال گزارش شده در مورد زنان — که برخی از آنها برای او کار می کرد در زمان. (مربوط به: ‘پول دست تغییر و هر چه’: بلومبرگ به نظر می رسد برای منفجر کردن نگرانی در مورد محیط کار)

وارن در ادامه به حمله به شهردار برای امتناع از اجازه می دهد تا زنان برای شکستن عدم افشای توافق با او را در سفارش خود را به اتهامات علیه او ،

دیویس’ ارزیابی شد که بلومبرگ به حال اساسا پرداخت برای امتیاز گرفتن به خرد کن پاره پاره در تلویزیون ملی در اولین حضور خود را در بحث مرحله.

در پاسخ به یک بی درنگ از میزبان Tucker Carlson در مورد اینکه آیا یا نه بلومبرگ از تلاش برای خرید نامزدی قرار بود به پرداخت سود سهام, دیویس گفت: “ما در حال گرفتن به دیدن در زمان واقعی که آیا یک نامزد با هیچ جاذبه هیچ منطقی برای در حال اجرا در هیچ پایگاه پشتیبانی در واقع می تواند خرید یک نامزدی و من باید بگویم من یه جورایی سر در گم من فکر می کنم که ممکن است شده ام اولین بار در تاریخ تلویزیون است که ما دیدم یک پسر به پرداخت نیم میلیارد دلار به scalped توسط جعلی هند.”

“من سرقت است که آن را بیش از حد خوب” کارلسون خندید و اضافه میکند: “شما کاملا درست است. این هم یک گونه از ارسال مقاله و یا که شما در حال تماشای چیزی که خیلی بدبینانه است که این نهاد یک خنک کردن بدن خود را. این مرد که باور ندارد در دموکراسی در همه. فکر می کند این سیستم مسخره است او می تواند راه رفتن و سیل در این منطقه با پول نقد و ما را اطاعت کنند. این است که آنچه شما فکر می کنم؟”

دیویس با اشاره به بلومبرگ بدنام “توقف و Frisk” سیاست گفت: “من نمی دانم. شاید او فکر او می تواند به بحث و پرتاب دیگر نامزدها در برابر دیوار و آنها فقط می خواهم به شما بدهد. این چیزی است که او به طور کلی انجام می شود با مخالفان خود در دولت قبلا.”

دیویس گفت که بلومبرگ نامزدی هنوز هم به نظر می رسد حداقل از خارج به یک تلاش هماهنگ برای حفظ مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز از نامزدی. “حداقل [2016] آنها تا به حال به اندازه کافی شرم و حس خوب به پنهان کردن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>