شان دیویس Federalist مؤسسین خبر داد و گفت: این Federalist هدف قرار گرفته توسط “whiny گریه قلدر چپ” اما مشکل واقعی کوچکتر بود که از گروه ها و نیز هدف قرار دادند.

NBC گزارش داد که روز شنبه است که گوگل تا به حال گرفته شده و مراحل را به demonetize دو راست متمایل وب سایت The Federalist و صفر پرچین بیش از مطالب نوشته شده در مورد شورش و غارت قرار گرفت که در پی جورج فلوید مرگ است. (مرتبط: گوگل به ممنوعیت تبلیغات در Federalist پس از NBC News نگرانی در مورد جورج فلوید اعتراض مقالات)

دیویس توضیح داد: به رادیو فردا میزبان Tucker Carlson که Federalist است در گوگل “زینت های خوب” اما تنها به دلیل آن است که یک بزرگتر با انتشار مخاطبان زیادی. اشخاص کوچکتر او اشاره کرد ممکن است توانایی و یا منابع به مبارزه با عقب.

تماشا کنید:

“به ما بگویید که چیزی که واضح است, آیا شما می دانید این بود که در آینده؟” کارلسون پرسید.

دیویس گفت که گوگل هرگز فرستاده رسمی اطلاع از هر نوع و او و دیگران در Federalist تا به حال تنها یاد گرفته از این موضوع از ان بی سی خبرنگار که ایمیل فرستاده شده یک اطلاعات کلی حساب به درخواست مردم چگونه احساس خود را در مورد گوگل demonetizing سایت.

“که در آن نقطه ما شروع به رسیدن به ارتباطات ما را در گوگل و پیدا کردن که معلوم آره چیزی در رفتن وجود دارد اما نبود چه NBC یا خانم فریزر گفته بود” دیویس توضیح داد.

“به نظر می رسد مانند NBC شبکه که coddled Harvey Weinstein and Matt Lauer, به هر حال همکاری با یک خارجی گروه چپ در اروپا به بعد از ما و استفاده از گوگل به بعد از ما و در حال حاضر از آنجایی که ما به طور موقت برداشته نظرات ما بخش من می توانم به شما اطمینان دهم که خواهد بود ما را در گوگل زینت های خوب اما این است که یک نمونه وحشتناک از قدرت است که شما باید بین نامقدس اتحادیه فاسد رسانه های انحصاری و فناوری الیگارشی.”

کارلسون پیشنهاد کرد که یکی دیگر از پتانسیل مسئله انتخابات دخالت کرد و گفت “ما یک انتخابات بلندی در افق ما اخبار شرکت ها در تلاش برای قرار دادن رقبای خود را از کسب و کار با کمک یک انحصار است که تنها وجود دارد به دلیل آن است مخصوص حک کردن از کنگره ایالات متحده. که در آن کنگره که در آن است که وزارت دادگستری, چرا هر کسی که قدم به قدم برای جلوگیری از این؟”

دیویس گفت که نگران او را به عنوان مرجع 2016 انتخابات و چگونه همه نگران شده بود در مورد انتخابات دخالت و موافقت با کارلسون که ظاهر آن را به تلاش برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری.

“که کاملا آنچه در آن است و آن را در حال انجام توسط افرادی که ادعا می شود روزنامه نگاران که ادعای اعتقاد به آزادی بیان و آزادی بیان و این درست نیست که کسی بعد از ما آمد و سعی کنید به deplatform ما whiny گریه قلدر از چپ به انجام این کار تمام وقت به دشمنان خود آنها نمی توانند برنده استدلال به طوری که آنها سعی می کنید و آنها را تعطیل” دیویس به این نتیجه رسیدند.

“ما بسیار بزرگ سازمان ما در حال گذار ما مخاطبان بزرگ و مقدار زیادی از نفوذ ما قادر به جلوگیری از این. در حال حاضر اکثر مردم 99.99 درصد از افرادی که به لغو یا deplatformed توسط این کوچک مارکسیستی گریه-قلدر آنها لازم نیست که هر گونه توسل و آن چه اتفاق می افتد به آنها که جرم و جنایت واقعی آن چیزی نیست که اتفاق می افتد به ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو