توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: مسافران بین المللی از ورود به هند را مجبور به انجام 14 روز quranatine mandatorily در حالی که qurantine پروتکل برای مسافران داخلی می توان با تصمیم متحده که در آن آنها می رسند این مرکز گفت: در روز یکشنبه.

در آن دستورالعمل برای مسافران بین المللی اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت که از 14 روز ورود مسافران در هند را مجبور به انجام 7 روز از نهادی قرنطینه در هزینه های خود را پس از 7 روز از خانه انزوا.

در مواردی از پریشانی و بیماری جدی و مرگ در خانواده کودکان زیر 10 سال و یا بارداری صفحه اصلی قرنطینه از 14 روز ممکن است مجاز گفت: دستورالعمل اضافه کرد که Aarogya Setu برنامه خواهد بود و اجباری در طول این دوره است.

همان قوانین برای کسانی که پس از رسیدن از طریق مرزهای زمینی نیز هست.

در حالی که در زمان سوار شدن به هواپیما یا کشتی تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره پس از حرارتی غربالگری مسافران در بر داشت علامتی در طول غربالگری پس از ورود خواهد بود جدا شده و به مرکز پزشکی طبق سلامت پروتکل.

بقیه قرنطینه institutionally نیز باید تحت RTPCR آزمون برای COVID 19 عنوان در کشور تست پروتکل و اگر مثبت بسته بالینی شدت آنها را می توان نقل مکان کرد به Covid مراکز مراقبت مراکز بهداشتی و درمانی و یا بیمارستان و دستورالعمل اضافه شده است.

دستورالعمل برای مسافران داخلی گفت که تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به سفر در توصیه خواهد کرد که خود در نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز و اطلاع رسانی منطقه, مقامات بهداشت و درمان در مورد آنها توسعه هر گونه علامت عفونت.

بایدها و نبایدها باید همراه با ارائه بلیط برای مسافران توسط سازمان های مربوطه گفت: وزارت راهنمای مسافرت داخلی (هوایی/قطار/بین دولت با اتوبوس مسافرت).

همه مسافران باید توصیه شود برای دانلود Arogya Setu نرم افزار بر روی دستگاه های تلفن همراه خود را گفت.

دستورالعمل آمده پس از راه آهن هند در هفته گذشته صادر شده یک لیست از 100 جفت از قطار که آن را به کار گیرند از ژوئن 1, قرار دادن در عملیات محبوب قطار مانند Durontos, Sampark Krantis آذر Shatabdis و Poorva بیان.

دنبال COVID-19 روز رسانی های زنده در اینجا

همچنین پس از دو ماه وقفه هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری اعلام کرد از سرگیری پروازهای داخلی از مه 25.

در آن دستورالعمل برای مسافرت داخلی وزارت بهداشت گفت: مناسب اطلاعیه در مورد COVID-19 از جمله اقدامات پیشگیرانه باید دنبال شود ساخته شده است در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه ها و همچنین در پرواز و قطار و اتوبوس.

  • ایالات متحده/UTs باید اطمینان حاصل شود که تمام مسافران حرارتی تحت غربالگری در نقطه عزیمت و تنها بدون علامت مسافران مجاز به هیئت مدیره پرواز قطار یا اتوبوس.
  • در طول شبانه روزی و, سفر همه مسافران باید با استفاده از صورت را پوشش می دهد و یا ماسک و نیز پیروی بهداشت دست تنفسی بهداشت و حفظ محیط زیست بهداشت وزارت گفت: در دستورالعمل های آن.
  • در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه های مورد نیاز اقدامات لازم برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفته خواهند دستورالعمل گفت.
  • فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه باید به طور منظم sanitised یا ضد عفونی و در دسترس بودن صابون و sanitisers باید تضمین وزارت بهداشت گفت.
  • حرارتی غربالگری در نقطه خروج باید مرتب و بدون علامت مسافران مجاز خواهد بود با مشاوره است که آنها باید خود در نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز این دستورالعمل گفت.

“در مورد آنها هیچ نشانه توسعه آنها باید اطلاع رسانی منطقه نظارت افسر یا دولت ملی/مرکز تماس (1075)” آنها گفت.

کسانی که علامتی جدا خواهد شد و به نزدیکترین مرکز درمانی و خواهد بود برای ارزیابی بالینی شدت در مرکز بهداشت دستورالعمل گفت.

کسانی که با داشتن متوسط یا علائم شدید خواهد بود بستری اختصاص داده شده COVID امکانات بهداشتی و مدیریت این دستورالعمل گفت.

کسانی که با داشتن علائم خفیف داده خواهد شد و گزینه صفحه اصلی انزوا و یا جدا شده در COVID مراقبت از مرکز (اعم از عمومی و خصوصی امکانات) به عنوان مناسب و تست شده به عنوان در هر ICMR پروتکل گفتند.

“اگر مثبت آنها ادامه خواهد داد در COVID مرکز مراقبت و اداره خواهد شد طبق بالینی پروتکل.

اگر منفی مسافر ممکن است اجازه رفتن به خانه منزوی خودش و خود مانیتور سلامتی برای بیشتر از 7 روز” سلامت وزارت بهداشت گفت.

در صورت هر گونه علائم توسعه آنها باید اطلاع رسانی منطقه نظارت افسر و یا دولت و یا ملی مرکز تماس (1075) آن را گفت.

این وزارتخانه گفت که متحده همچنین می توانید خود را توسعه پروتکل با توجه به قرنطینه و جداسازی طبق ارزیابی آنها.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو