دیوان عالی ایالات متحده حکم داد در 6 – 3 تصمیم دوشنبه که قانون فدرال محافظت از همجنسگرایان و ترنسجندرهای کارکنان از تبعیض است.

قضات نیل Gorsuch و جان رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال قضات در یک نقطه عطفی حاکم است که درگیر یک سال 1964 حقوق مدنی که قانون منع تبعیض کارکنان بر اساس جنسیت با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. دیوان عالی کشور بررسی کرده که آیا قانونی حمایت باید درک کرد که شامل هر دو گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

قضات ساموئل Alito, کلارنس توماس و برت Kavanaugh همه عقیده داشت انتشار داد. (مرتبط: این نرم افزار-زندگی زن دموکرات قانون است که در قلب آینده دادگاه عالی سقط جنین مورد)

“کسانی که به تصویب رسید حقوق مدنی عمل ممکن است پیش بینی خود را به کار خواهد منجر به این نتیجه خاص,” Gorsuch نوشت: در نظر اکثریت. “به احتمال زیاد آنها نیست فکر کردن در مورد بسیاری از قانون عواقب آن را تبدیل به آشکار در طول سال از جمله آن ممنوعیت تبعیض بر اساس مادری و یا ممنوعیت آن در آزار و اذیت جنسی کارمندان مرد.”

او ادامه داد: “اما محدودیت های تدوین کنندگان’ تخیل عرضه هیچ دلیلی برای نادیده گرفتن قانون خواسته است. زمانی که ابراز نظر قانون به ما یک جواب و extratextual ملاحظات نشان می دهد یکی دیگر از آن هیچ مسابقه. تنها کلمه نوشته شده است و همه افراد حق دارند به آن بهره مند شوند.”

راهپیمایی طولانی برای برابری طول می کشد یک گام به جلو است.

پاسخ واقعی این است که به تصویب قانون برابری اما همه ما یک آه امداد تنفس است که دیوان عالی کار درست را انجام داد. https://t.co/M3fmYTOFjn

— چاک شومر (@SenSchumer) 15 ژوئن 2020

Kavanaugh گفت: در نظر مخالف است که “در صورت ناموفق تلاش مجلس (تا کنون) به منع گرایش جنسی تبعیض قضات ممکن است بازنویسی قانون تنها به دلیل سیاست خود را ديد.”

“با وجود نگرانی من در مورد دادگاه تجاوز از قانون اساسی تفکیک قوا آن است که مناسب برای اذعان به این پیروزی مهم دست آورد امروز با گی و لزبین آمریکایی” Kavanaugh نوشت در مخالفت.

“میلیون ها نفر از گی و لزبین آمریکایی کار کرده اند سخت را برای بسیاری از دهه برای رسیدن به درمان برابر در واقعیت و در قانون است. آنها باید نمایش فوق العاده ای از چشم انداز سرسختی و شن — مبارزه با اغلب تند شانس مقننه و قضایی عرصه نه به ذکر است در زندگی روزانه خود را.”

او ادامه داد: “آنها پیشرفته و قدرتمند سیاست استدلال و افتخار می تواند در نتیجه امروز. تحت قانون اساسی تفکیک قوا, اما من اعتقاد دارم که کنگره نقش نه این دادگاه به اصلاح عنوان VII.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو