دانشمندان در Faisalabad univeristy آماده سازی به صورت محلی تولید sanitisers برای مقابله با COVID-19

دانشگاه کشاورزی فیصل آباد (UAF)/جزوه طریق اخبار

فیصل: دانشمندان در دانشگاه کشاورزی فیصل آباد (UAF) توسعه یافته و معرفی امن و موثر دست sanitiser بر اساس تحقیقات خود را با این محصول منطبق با سازمان بهداشت جهانی را با کیفیت استاندارد.

صحبت کردن به اخبار, UAF مولکولی دانشمند استاد امیر جمیل گفت: “بر اساس تحقیقات ما sanitiser تهیه شده با مواد تشکیل دهنده محلی است به خصوص موثر در برابر ویروس ها و همچنین باکتری است. آن را بی خطر است برای پوست و بسیار موثر در برابر انواع میکروارگانیسم ها.”

دست sanitiser تولید شد توسط دانشمندان در دانشگاه بخش بیو شیمی (مولکولی مراقبت) و شیمی در معاونت Prof Dr محمد اشرف دستورات. دانشمندان گفت: دست sanitisers استفاده می شود برای مبارزه با COVID-19 coronavirus باید هر دو ضد ویروسی و ضد باکتریایی کیفیت محصول خود را تضمین می کند که.

آنها اضافه شده است که دست sanitiser بود بالا ساخته شده-استاندارد مواد شیمیایی در نظر گرفته شده و قابل اعتماد در سراسر جهان است. این بومی تولید محصول نمی خواهد ایجاد هر گونه واکنش آلرژیک یا به عنوان تبدیل به یک مورد مشترک این روز است.

این sanitising محصول در دسترس است به عنوان یک اسپری مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن هر دو دست و سطوح دیگر برای از بین بردن حضور ویروس های مضر و سایر میکروبی بدن. آن را در دسترس ساخته شده برای فروش در نقطه فروش ویژه در دانشگاه اصلی دروازه در زندان جاده در هر روز از 10 صبح تا 3 بعدازظهر.

آن را نیز به فروش می رسد در دانشگاه مولکولی مراقبت از مجموعه مرکز در موسسه کسب و کار, مدیریت, علوم (IBMS) در همان زمان.

کسانی که بازدید از نقطه فروش نیز خواهد بود که اطلاعات داده شده در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“برخی از مردم با نزدیک شدن ما برای آن تولید تجاری” پروفسور امیر جمیل از مولکولی دانشمند گفت. “ما به دنبال به امکان. به زودی این محصول در دسترس خواهد بود در کل کشور است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>