مدارس بسته در ایتالیا به عنوان coronavirus تلفات بازدید 107


رم: ایتالیا در روز چهارشنبه تعطیل, همه مدارس و دانشگاه ها تا مارس 15 به تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در این کشور مدیترانه ای آمار 107.

این اندازه گیری است و محدود کننده ترین پاسخ به COVID-19 هر کشور اروپایی و سخت تر از تعطیلی مدارس است — اما نه دانشگاه — گرفته شده توسط همکار گروه هفت (G7) عضو ژاپن است.

ایتالیا گزارش 28 مرگ و میر بیشتر در شنبه — بالاترین واحد در روز در مجموع تا به امروز است. ملت از 60 میلیون نفر در حال حاضر ثبت بیش از 3000 موارد و تنها مسیرهای چین از نظر تعداد مرگ و میر.

دولت اقدامات دیگر شامل منفور ماه در سراسر کشور ممنوعیت فن حضور در مسابقات فوتبال و دیگر رویدادهای ورزشی مهم.

نخست وزیر جوزپه Conti ملت گفت که ایتالیا بود قادر به تحمل این زمان تعداد موارد اما نیاز به یک پاسخ محکم به نگه داشتن چیزهای از مارپیچی خارج از کنترل است.

“تا زمانی که این شماره ها کم سیستم بهداشت و درمان می تواند کمک به (مردم) به طور موثر” Conti گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده on Facebook.

“اما در مورد رشد نمایی نه فقط در ایتالیا بلکه هر کشور دیگری در جهان نمی خواهد بود قادر به مدیریت این وضعیت است.”

– مرگ برای اولین بار در جنوب

ایتالیا متحمل فشار در اروپا از یک بیماری است که در حال گسترش در سراسر جهان سریع تر از آن است که در central چینی منطقه بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

این مشکل برای دولت ایتالیا است که محدودیت های موجود-از جمله یک قرنطینه از 11 شهرها با 50000 نفر در شمال — شکست خورده اند برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر رخ داده است در Milans لمباردی منطقه و همسایه شمالی منطقه در اطراف شهرهای بولونیا و ونیز.

اما 21 22 منطقه در حال حاضر به حال موارد عفونت و به آرامی در حال رسیدن به Italys کمتر ثروتمند و توسعه یافته جنوب.

دولت گزارش اولین مرگ در جنوب رم در روز چهارشنبه. این آمد در منطقه Puglia که در اطراف شهر باری در پاشنه, ایتالیایی, بوت بر روی نقشه.

بالا وزیر دولت صرف ساعت در ازدحام روز شنبه به نمودار راهی برای خروج از یک بحران بهداشتی است که تهدید به نکته Italys خس خس اقتصاد به رکود اقتصادی و پایمال کردن بیمارستان.

بسیاری از مراحل به تصویب رسید شامل راه هایی برای جلوگیری از جمعیت و نگه داشتن مردم از آینده در تماس با یکدیگر در خارج از منزل.

– کنترل جمعیت –

این دستورالعمل جدید اصرار مردم به ماندن حداقل یک متر (سه پا) از هم جدا و برای جلوگیری از شلوغ مکان در هر زمان ممکن است.

سنتی, سلام, از, بوسه بر روی گونه ها و یا از دست دادن به شدت دلسرد شده است.

نمایشگاه ها و نشان می دهد خواهد بود موکول — اندازه گیری خواهد شد که به خصوص دردناک برای Italys در حال حاضر سخت ضربه هتل و رستوران میباشد.

برخی از دولت ها بیشتر دنیوی و عقل سلیم اقدامات شامل مشاوره به سرفه و عطسه در دستمال برای جلوگیری از به دست آمدن در تماس با “ترشحات تنفسی”.

ایتالیایی ها نیز خواست برای جلوگیری از های بطری و نه به نوشیدن از فنجان و لیوان.

جمعیت-کنترل اقدامات بیشتر خواهد شد به طور مستقیم تحت تاثیر مسابقات فوتبال و می تواند باعث بیشتر خشم در ورزش-mad ملت است.

Italys سری A شده است به بی نظمی انداخته دو هفته از تعویق است که دیده می شود برخی از باشگاه ها در همه بازی و دیگر بازی مسابقات متعدد در یک هفته.

طرفداران و حتی در حال ممنوع از حضور در جلسات آموزشی از برترین تیم از جمله کریستیانو Ronaldos یوونتوس در تورین.

دولت همچنین توصیه می شود برای کسانی که بیش از 75 به ماندن در خانه و برای جلوگیری از اماکن عمومی. مشاوره گسترش به کسانی که حداقل 65 و رنج می برند از بیماری های دیگر است.

بالا حفاظت مدنی رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت که بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در چند روز گذشته بودند در 80s و 90s و در حال حاضر مبتلا به دیگر بیماریهای.

همه این اقدامات به معنای اقامت در محل برای یک ماه و بررسی شود و احتمالا تنظیم و پس از دو هفته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>