دموکرات کالیفرنیا در کنگره آدام شیف عقب رانده جمعه در اتهامات که نیویورک Rep. جری Nadler سرقت نور افکن با وجود اعتراض در طول بسته شدن استدلال در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه.

سی ان ان اندرسون کوپر صحبت کرد و به همه هفت خانه مدیران جمعه شب در “Anderson Cooper 360” پس از مجلس سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. نسبت به پایان این مصاحبه کوپر خواسته شیف آنچه که واقعا اتفاق افتاده Jan. 30 هنگامی که او به نظر می رسد برای اعتراض به Nadler سرعت پیش رو به بحث بسته شدن.

“یک لحظه وجود دارد – بله همانطور که می دانید رئیس جمهور به وضوح مشاهده این همه بسیار با دقت” کوپر گفت. “یک لحظه وجود دارد که رئیس شیف شما بودند – رئیس Nadler شما گرفتن شدند تا به صحبت می کنند. رئیس شیف شما گفت: “جری, جری,.’ رئیس جمهور گفت که شما بچه ها بودند جنگ بزرگ زمان. “

“شما مبارزه بزرگ ،

تماشا کنید:

شیف گفت: دو شد نه مبارزه و سرزنش در شعارهای رئیس جمهور که “دوست دارد به ایجاد بخش است.” او افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن “به گودال مردم در برابر یکدیگر” و ادعا کرد که آن را ساده miscommunication بین خود و Nadler.

“ما سعی به چگونگی سوالات ما, به طوری که هر یک از ما می توانست مختلف موضوع و هر یک از ما می دانیم هنگامی که ما را به میکروفون” شیف ادعا کرد. “ما نمی تواند آن را انجام دهد – ما نمی تواند انجام دهد آن را کاملا. ما نمی تواند انجام دهد آن را کاملا به دلیل برخی از سوالات تکرار شد و برخی از مرتب کردن بر اساس از میان بین دو.

“من فکر نمی کنم جری می دانست که قرار بود به آخرین سوال از شب. و بنابراین ما تا به حال سیگنال های ما عبور کردند. اما من فکر می کنم ما خیلی بی عیب و نقص از نظر تنظیم برای اعضا قادر به پاسخ به این سوالات در زمان واقعی است.”

Nadler به آن اضافه رد این ایده است که او در تلاش بود تا آخرین کلمه آن را به عنوان به نظر می رسد به بینندگان است.

در کلیپ اصلی القضات جان رابرتز خواندن آخرین سوال از شب ارائه شده توسط دموکرات ایالت مینه سوتا ctq. سوال پرسید: خانه مدیران به سناتور از هر نظر دیگر قبل از محاکمه به پایان رسید ،

تماشا کنید:

شیف نشسته بود و نزدیک به تریبون ایستاده بود تا برای پاسخ به این سوال اما Nadler scurried جلوتر از او. شیف شنیده میشد تماس Nadler نام اما درخواست بدون جواب رفت به عنوان کنگره نیویورک آغاز شد سخنرانی خود را.

“جری, جری, جری” شیف گفت: به عنوان Nadler او را نادیده گرفت و تحویل داده اند ، (مربوط به: ‘سنا است در دادگاه’: جری Nadler می گوید: استیضاح است و دیگر فقط در مورد رئیس جمهور)

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که این دو به “مبارزه با زمان بزرگ!” روز بعد از این حادثه اتفاق افتاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im