اسلام آباد: دادگاه عالی کانون پاکستان (SCBA) و پاکستان بار شورای (PBC) خواسته دولت به تمرکز بر رفاه عمومی و انتقاد NAB بیش از احضار PPP رئیس بلاول بوتو زرداری.

در یک بیانیه صادر چهارشنبه SBCA رئیس جمهور سید مرتد-e-حسن و PBC معاون رئیس عابد ساقی “به شدت محکوم” اطلاع ارسال شده توسط ملی پاسخگویی دفتر (NAB) به قرائتی که در آن آن را احضار رهبر مخالفان به ظاهر در فوریه 13 در رابطه با حساب های جعلی مورد.

رهبران دو وکیل بدن نامیده مبارزه با فساد نهاد با توجه به عنوان “یک عمل شخصی قربانی رضایت بخش سیاسی خودخواه انتقام از وقت دولت” و گفت: این حرکت در آمد پشت قرائتی تصمیم به تماس PTI بیش از بالا رفتن سرسام آور نرخ تورم و راه اندازی کردند.

اطلاع در این بیانیه اضافه شده بود که “صرف واکنش در برابر تعهد نشان داده شده توسط آقای بلاول بوتو زرداری در افزایش اخیر در افزایش قیمت ها و افزایش فقر و اطلاعیه های ساخته شده توسط او را به راه اندازی یک جنبش اعتراضی علیه سیاست های اقتصادی دولت”.

مرتد-e-حسن و ساقی گفت: اطلاع “نیز نشان می دهد چشم پوشی بین دولت و ناب ظاهرا به اصطلاح نهاد دولت” و “اقدامات که توسط NAB در اراده دولت را به وضوح نشان می دهد که ناب است نه بازیگری مستقل و عینی”.

دو گفت: این اعلامیه نشان می دهد “مخرب روابط” بین نخست وزیر عمران خان دولت و ضد پيوند watchdog — شد “یک استراتژی برای سرکوب ارزش های دموکراتیک در کشور”.

این SCBA و PBC خواستار آن شدند که این غیر قانونی طرح متوقف شود و دولت تمرکز پاکستانی’ رفاه.

Bakhtawar بوتو زرداری یک PPP رهبر و جاستین خواهر تقدیر حرکت می کند.

“زمانی که حقیقت و عدالت واقعی را در کنار خود @BBhuttoZardari است که چیزی برای مخفی کردن و یا ترس از” او اضافه شده است.

NAB بود روز دوشنبه احضار مصطفی ظاهر در فوریه 13 در یک مورد مربوط به شرکت JV عقیق 255, کارگردانی PPP صندلی را به زرداری گروه سوابق از سال 2008 تا سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان یک لیست از هیئت مدیره.

آن را قبلا احضار او در تاریخ 17 مه سال 2019 در رابطه با پارک لین مورد و بعد در 29 مه به رکورد بیانیه خود را در پول شویی مورد.

حقایق ‘سیاسی نیست اظهارات’

یک روز قبل از PPP صندلی بود گفت: هر بخش از پاکستان مواجه شد مشکلات همیشه از PTI آمده بود به قدرت است. نخوری ارشد فدرال وزیران بیش از عدم وجود خود را از جلسه مجلس او ادعا کرد که “این صندلی های خالی به شما بگویم که چقدر اهمیت دولت متصل به چنین موضوع مهمی”.

قرائتی با استناد به نهادهای دولتی’ آمار گفته بود PTI تبدیل شده بود پاکستان وضعیت از بد به بدتر است. “PBS, دولت, بانک مرکزی پاکستان [SBP] و فدرال هیئت مدیره درآمد [FBR] در تایید این,” او گفت:.

“این حقایق آقای رئیس. این اظهارات سیاسی,” او اضافه شده بود متهم کردن دولت به خطر انداختن بر “استقلال اقتصادی” در مقابل صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

“نخست وزیر باید به ما بگویید که در مورد فساد در این کشور,” او گفت:. “یا او باید قبول کند که ما می گویند که او بی منطق ناتوان و انتخاب شده و خواهد شد که برای رفتن به خانه به منظور کمک به تودهها” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو