SC هشدار وکلا بیش از شنبه اعتصاب 35 سال در مناطق دادگاه Uttarakhand

توسط PTI

دهلی نو: Irked توسط وکلای برگزاری اعتصاب هر شنبه به مدت 35 سال در Uttarakhand منطقه دادگاه بیش از دلایل مانند “انفجار بمب در پاکستان’, ‘زلزله در نپال’ یا ‘تسلیت مراجع برای اعضای خانواده’ دیوان عالی کشور جمعه هشدار داد طرفداران تحقیر عمل اگر آنها همچنان با آن است.

برگزاری اعتصاب غیر قانونی دادگاه بالا به دنبال پاسخ از نوار شورای هند و تمام نوار وضعیت شوراهای ظرف شش ماه به پیشنهاد البته بیشتر از اقدام برای مقابله با این مشکل از حملات/پرهیز از کار توسط وکلا.

مصرف suo motu (در خود) cognisance از موضوع بالا دادگاه تاکید کرد که در زمانی که قوه قضاییه با آن مواجه است مشکل جدی از تعلیق و تاخیر در دفع موارد چگونه می توانید نهاد به عنوان یک کل می توانیم چنین چهار روز اعتصاب در یک ماه.

بالا دادگاه گفت که هر ماه در 3-4 شنبه, طرفداران در حال اعتصاب در یک بهانه و یا دیگر بود و وکلای مشغول به کار در آن روز آن را به دست آورد هدف نهایی سریع عدالت است که در حال حاضر یک حق اساسی است.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra و M R شاه گفت که تحریم دادگاه در هر پنج شنبه در مناطق Dehradun هریدور و Udham Singh نگر در Uttarakhand قابل توجیه نیست و در همه و مانند آن را به مثابه تحقیر دادگاه.

نیمکت رد درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط دهرادون کانون به چالش کشیدن Uttarakhand بالا دستور دادگاه و از 25 سپتامبر سال گذشته که خواسته وکلا و انجمن های خود را به برداشت اعتصاب در دادگاه بخش و به آنها هشدار داد از تحقیر عمل است.

در حالی که با رد درخواست تجدید نظر آن گفت: “دادگاه عالی کاملا موجه در صدور impugned جهت. ما در توافق کامل با دیدگاه های بیان شده توسط دادگاه عالی و نتیجه گیری نهایی و از دستورات صادر شده توسط دادگاه عالی”.

نیمکت اضافه شده که با وجود قانون گذاشته در فتوای apex دادگاه, دادگاه تا به حال بارها و بارها توصیه وکلا برای رفتن حملات اما آن بودند ادامه دارد.

“حتی در حال حاضر مورد طرفداران شده اند تحریم دادگاه در تمام شنبه ها در کل منطقه از دهرادون در نقاط مختلف منطقه از هریدور و Udham Singh نگر منطقه از دولت Uttaranchal. از آنجا که از جمله اعتصاب نهایی مبتلا هستند از طرفین دعوا,” بالا دادگاه گفت.

آن را اشاره به اطلاعات فرستاده شده توسط دادگاه عالی قانون کمیسیون با توجه به دولت برای سال 2012 – 2016 نشان داد که در دهرادون منطقه طرفداران بودند در اعتصاب 455 روز (به طور متوسط 91 روز در سال) و در هریدور منطقه آن 515 روز (حدود 103 روز در هر سال).

روی نیمکت گفت: “از اطلاعات ذکر شده در impugned قضاوت و سفارش چیزهایی که بسیار تکان دهنده است. هر ماه در 3-4 شنبه, طرفداران در حال اعتصاب هستند و پرهیز از کار بر روی یک بهانه و یا دیگر”.

دادگاه بالا گفت: تا به حال وکلای مشغول به کار در آن روز این امر کمک کرده اند در اوایل اختیار دادگاه کیفری و در نتیجه آن شده اند که به نفع کسانی که بیحال شدن در زندان و در انتظار محاکمه خود به این نتیجه.

“به اعتصاب/تحریم دادگاه نمی تواند توجیه تحت پوشش حق آزادی بیان در ماده 19(1)(a) از قانون اساسی است. هیچ کس حق اعتصاب/تحریم دادگاه. حتی مانند یک راست اگر هر گونه نمی تواند حقوق دیگران و به خصوص حق سریع عدالت تضمین شده طبق ماده 14 و 21 قانون اساسی” به آن اضافه شده است.

دادگاه بالا کارگردانی همه نگران منطقه نوار انجمن مطابق با دستورالعمل صادر شده توسط دیوان عالی در حکم خود را از سال 2019 در روح واقعی آن.

“آن را کارگردانی است که اگر آن را یافت که وجود دارد این است که هر گونه نقض هر یک از جهات صادر شده توسط دادگاه عالی در impugned قضاوت و سفارش جدی مشاهده باید گرفته شود و عواقب آن باید پیروی از جمله مجازات تحت تحقیر دادگاه قانون” آن را گفت.

بالا دادگاه گفت که با وجود زودتر هشدارها و قوی کلمات استفاده شده توسط دادگاه ها به نظر می رسد که پیام رسیده است و هنوز هم وکلای رفتن آمریکا.

“یک روز در حال حاضر برای نوار شورای هند و نوار شوراهای متحده به گام و به گام. این وظیفه نوار شوراها به اطمینان حاصل شود که هیچ غیر حرفه ای و رفتار ناخوشایند با هر وکیل” نیمکت گفت.

با اشاره به قانون کمیسیون گزارش دادگاه عالی اشاره کرده بود که حملات توسط طرفداران و یا پرهیز از دادگاه های متنوع محلی و ملی به مسائل بین المللی و هیچ ارتباط به کار دادگاه ها به ندرت برای توجیه دلایل.

“به ذکر چند انفجار بمب در پاکستان مدرسه اصلاحات به سریلانکا قانون اساسی بین دولت آب رودخانه اختلافات حمله/قتل یک مدافع زلزله در نپال condoling مرگ نزدیکان از طرفداران ابراز همبستگی به طرفداران دولت دیگر bar associations, اخلاقی, پشتیبانی از حرکات توسط فعالان اجتماعی باران های سنگین….و حتی برای kavi-sammelans,” دادگاه عالی اشاره کرده بود در حکم آن.

در حکم دادگاه عالی اشاره کرده بود که “پیدایش این شکل عجیب و غریب” اعتراض از تحریم کار در روزهای شنبه برای بیش از 35 سال بود قابل ردیابی به غرب اوتار پرادش که مناطق فوق الذکر تشکیل بخشی از, قبل از دولت Uttarakhand ایجاد شده در نوامبر 9, 2000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im