SC ذخایر منظور درخواست برای انتقال وجوه جمع آوری شده در ساعت مراقبت به NDRF

توسط PTI

دهلی نو: این مرکز در روز دوشنبه به شدت دفاع PM مراقبت صندوق در دیوان عالی کشور گفت: این یک اعتماد عمومی به معنای دریافت “کمکهای داوطلبانه” برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و تخصیص بودجه برای NDRF و SDRF نیست “لمس”.

این بیانیه توسط وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز قبل از یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان که متعلق به سفارش خود را در یکی از نماز از پیل ثبت توسط سازمان غیر دولتی ” مرکز برای منافع عمومی دادخواهی (CPIL), به دنبال یک جهت است که تمام پول های جمع آوری شده تحت PM مراقبت صندوق برای COVID-19 همه گیر باید منتقل شود به فاجعه ملی پاسخ صندوق (NDRF).

این مرکز در تاریخ 28 مارس تعیین شده بود نخست وزیر”s شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM مراقبت) صندوق با هدف اصلی برای مقابله با هر نوع وضعیت اضطراری مانند این یکی در حال حاضر مطرح شده توسط COVID-19 شیوع و ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

نخست وزیر سابق-مقام رئیس صندوق و دفاع از خانه و وزرای آن سابق مقام امنا.

در طول دادرسی وکیل عمومی گفت: نیمکت نیز متشکل از قضات S K کال و M R شاه که PM مراقبت صندوق “صندوق داوطلبانه” در حالی که بودجه به NDRF و SDRF (وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه صندوق) ساخته شده در دسترس از طریق تخصیص بودجه.

“این است که اعتماد عمومی. آن است که یک بدن که در آن شما می توانید کمک های داوطلبانه و بدون تخصیص بودجه به NDRF یا SDRF در حال لمس کرد. آنچه را که باید صرف صرف خواهد شد” قانون افسر گفت که هیچ قانون نقض شده است.

ارشد مدافع Dushyant دیو ظاهر می شود برای درخواست های غیر دولتی گفت: آنها نه شک واجد شرایط از هر کسی اما ایجاد PM مراقبت صندوق است که گفته می شود در خلاف مفاد قانون مدیریت بحران عمل می کنند.

او ادعا کرد که ممیزی از NDRF در حال انجام حسابرسی و حسابرس کل (CAG) اما دولت گفت: حسابرسی از ساعت مراقبت صندوق انجام خواهد شد توسط حسابرسان خصوصی.

دیو سوال اعتبار PM مراقبت صندوق و ادعا شد که در آن یک “تقلب در قانون اساسی”.

ارشد, مدافع, Kapil Sibal ظاهر می شود برای دیگری گفت که همه CSR سهم مزایای داده شده به PM مراقبت صندوق و آنها را تکذیب کرد به دولت در امداد رسانی وجوه و “این بسیار مسائل جدی است که باید نگاه به”.

مهتا گفت که یک طرح ملی آماده شد در سال 2019 که شامل راه هایی برای مقابله با “فاجعه زیستی.”

“آن زمان هیچ کس نمی دانست از COVID. آن است که زیستی و بهداشت عمومی فاجعه طرح که بخشی از طرح ملی. بنابراین این ادعا که هیچ طرح اساسا اشتباه است,” او گفت:, و اضافه کرد که این طرح برای مقابله با بلایای طبیعی مانند تغییرات با نیاز.

“ما نمی توانیم ثابت و استاتیک و برنامه ریزی و نیاز به به روز رسانی از زمان به زمان” قانون افسر گفت.

دیو گفت: “ویژه برنامه” آورده شود باید برای COVID برای اطمینان از یک رویکرد هماهنگ برای مقابله با چالش های آن.

در ژوئن 17, راس دادگاه خواسته بود این مرکز به فایل پاسخ خود را در درخواست کرده است که به دنبال یک جهت است که تمام کمک های ساخته شده توسط افراد و موسسات برای COVID-19 همه گیر باید اعتبار به NDRF به جای PM مراقبت صندوق.

این پیل به حال ادعا شده که این مرکز بوده است “خودداری از افشای اطلاعات در مورد خاص استفاده از کرور روپیه بوده که منجر به PM مراقبت صندوق تا تاریخ”.

آن را نیز به دنبال یک جهت برای دولت برای آماده سازی و اطلاع پیاده سازی یک طرح ملی تحت, مدیریت بحران, قانون برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر این دادگاه بالا نیز شنیده می شود به طور خلاصه مورد مربوط به plights از کارگران مهاجر که گرفته شد توجه داشته باشید خود را در اوایل.

وکیل عمومی در روز دوشنبه به دادگاه گفت که یک کرور مردم منتقل شده به مکان های مادری خود.

او گفت که در حال حاضر کسب و کار راه اندازی مجدد کرده اند و این مسائل باید شنیده های دادگاه بالا نگران است.

دادگاه بالا, on May 28 و در تاریخ بعد از گذشت یک کشت جهت رفاه رشته کارگران از جمله درخواست متحده به اتهام هر گونه کرایه از بازگشت کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>