SC به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری در مورد انتشار تحت محاکمه زندانیان


اسلام آباد: وکیل ارشد خواجه Haris درخواست دادگاه عالی پاکستان روز شنبه برای لغو تصمیم خود برای تعلیق زودتر بالا حکم دادگاه که به قید وثیقه به undertrial زندانیان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در مجموعه ای از توصیه های ارائه شده به دادگاه راس امروز, Haris گفت که دادگاه عالی اسلام آباد اعلام کرد این حکم در راستای قانون با توجه به در حال انجام coronavirus بحران است.

او گفت که آن را ضروری است که اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

روشن IHC تصمیم پزشک قانونی گفت که دادگاه عالی می تواند اعطای وثیقه به undertrial زندانیان تحت شرایط فوق العاده مانند غالب یک.

Haris گفت که IHC حکم یک مانع در عملکرد اجرایی این دولت و در راس دادگاه باید آن را اعلام و از درجه اعتبار ساقط با توجه به همه گیر.

“تا زمانی که جرم ثابت شده است این گمان در نظر گرفته شده است یک گناه,,,,,” او گفت:.

هفته گذشته دیوان عالی کشور به حالت تعلیق سفارشات صادر شده توسط دادگاه بالا مربوط به آزادی تحت محاکمه زندانیان میان شیوع کروناویروس.

در آن بالا دادگاه گفت: “هیچ نظم بیشتر باید به تصویب هر یک از دادگاه بالا و توسط هر یک از دولت های استانی/ICT/گلگت-بلتستان از آزاد کردن زندانیان از زندان.”

قبلی جلسه IHC بود دستور آزادی 24 مظنون تحت آزمایش های مختلف فساد مربوط به ارجاعات ثبت ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

پیش از این IHC دستور داده بود صدور قرار وثیقه برای زندانیانی که در انتظار محاکمه به صورت جزئی جنایت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. IHC رئیس دادگستری Minallah صادر کرده است منظور پس از شنیدن یک مورد در مورد 1,362 زندانیان محبوس در زندان های شلوغ.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>