توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور جمعه حاضر به تصویب هر گونه موقت به منظور در دسته ای از دادخواست به دنبال لغو نهایی سال/ترم امتحانات در ماه سپتامبر میان COVID-19 همه گیر و پرسید: این مرکز برای روشن شدن موضع وزارت امور خانه (MHA) در این موضوع.

این UGC گفت: دادگاه بالا که هیچ کس نباید باقی می ماند تحت این تصور که پس از دیوان عالی کشور به بررسی این موضوع نهایی سال /ترم معاینه خواهد ماند.

یک نیمکت سر عدالت Ashok بوشان که انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس گفت که آن را عبور از هر گونه سفارشات در این موضوع شده و این مهم برای بیشتر شنیدن در اوت 10.

نیمکت نیز متشکل از قضات R Subhash ردی و M R شاه مطلع شد توسط وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای مرکز و UGC که او را مطلع کردن دادگاه در مورد MHA را ایستاده بر روی این موضوع است.

مهتا گفت: آنها تنها مربوط به سال آخر امتحانات و از بیش از 800 دانشگاه ها در کشور 209 را به اتمام امتحانات.

او گفت که حدود 390 دانشگاه ها در روند برگزاری امتحانات.

“اجازه دهید هیچ کس نمی ماند و تحت این تصور که پس از این دادگاه است که بررسی آن خواهد ماند. اجازه دهید دانش آموزان ادامه تحصیل” مهتا گفت.

به این نیمکت گفت: “ما در حال عبور از هر گونه سفارش.”

نیمکت نیز خواست مشاوره برای ماهاراشترا به محل قبل از آن در ژوئن 19 منظور از دولت در امور مدیریت بحران کمیته تصویب در این زمینه است.

“اجازه دهید این تصمیم (از دولت و مدیریت بحران کمیته ماهاراشترا) آورده شود رکورد” نیمکت گفت.

دادگاه بالا گفت: همه گواهی حسن واصل می شود 7 آگوست.

در جان کندن پایان جلسه مدافع Alakh Alok پژو ظاهر می شود برای برخی از دادخواهان را افزایش داد و این موضوع از گرفتاری های دانش آموزان در این سیل آسیب دیده مناطق آسام و بیهار.

“این است که یک مورد به صورت موقت به منظور امروز” نیمکت گفت.

“در اوت 10, ما آن را بشنود”.

روز پنجشنبه UGC توجیه تصمیم خود کارگردانی تمام دانشگاه ها و موسسات برای برگزاری نهایی سال/ترم امتحانات در ماه سپتامبر گفت: آن انجام می شود برای محافظت از آینده علمی از دانش آموزان در سراسر کشور است.

کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) ثبت شده 50 صفحه استشهاد در دسته ای از دادخواست از جمله یکی ظ توسط شیو سنا جوانان بال ‘Yuva سنا که به چالش کشیده اند آن دستورالعمل صادر شده در جولای 6 برای برگزاری امتحانات در ماه سپتامبر میان تداوم coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

آن گفت که در ماه ژوئن سال جاری با توجه به وضعیت در حال تحول از COVID-19 همه گیر آن درخواست کمیته های تخصصی به دوباره مارس 29 دستورالعمل که توسط آن خواسته بود دانشگاه ها و موسسات برای برگزاری سال آخر امتحانات در ماه جولای سال 2020 است.

کارشناس کمیته ارائه گزارش توصیه که ترمینال ترم/سال آخر امتحانات باید انجام شده توسط دانشگاه/ موسسات تا پایان ماه سپتامبر سال 2020 در آفلاین (قلم و کاغذ)/ آنلاین/ مخلوط (آنلاین + آفلاین) حالت UGC گفت.

آن اضافه شده است که این گزارش از کمیته های تخصصی بود از بحث و بررسی مصوب UGC در آن اورژانس جلسه برگزار شده در جولای 6, از رفتار نهایی سال/ترمینال معاینه یک زمان-موضوع حساس است.

این UGC گفت: آن را صادر کرده است از جمله دستورالعمل به “محافظت تحصیلی آینده دانش آموزان در سراسر کشور خواهد شد که آسیب غیر قابل جبرانی اگر خود را نهایی سال/ترمینال ترم امتحانات برگزار نمی شود, در حالی که همچنین نگه داشتن در ذهن خود ایمنی و بهداشت”.

Assailing تصمیمات برخی از ایالت ها مانند ماهاراشترا و دهلی نو از لغو نهایی سال امتحانات این کمیسیون گفت که چنین تصمیم گیری به طور مستقیم تحت تاثیر استانداردهای آموزش عالی خواهد بود و یک تجاوز قانونی در زمینه هماهنگی و تعیین استانداردهای آموزش عالی است که به طور انحصاری متعلق به مجلس تحت برنامه هفتم قانون اساسی است.

“بنابراین تصمیم گیری های برخی از دولت های ایالتی (ماهاراشترا و دهلی نو) به لغو یا ترمینال ترم/سال آخر امتحانات برای UG/PG دانشجویان و یا فارغ التحصیل از جمله دانش آموزان و مشورت درجه بدون ظاهر می شود برای آخر سال/ترمینال ترم امتحانات به سادگی بر خلاف UGC دستورالعمل” آن گفت:.

این UGC توجیه تجدید نظر در دستورالعمل های صادر شده در جولای 6 و گفت که آن را به اندازه کافی طول می کشد را به حساب در حال تحول وضعیت COVID-19 همه گیر به دلیل آن را ارائه زمان کافی تا پایان ماه سپتامبر سال 2020 به انجام نهایی سال/ترمینال ترم امتحانات بعد از تجویز پروتکل ها و روش های مربوط به COVID-19.

“آن را می دهد انعطاف پذیری کافی به دانشگاهها/ موسسات به انجام چنین امتحانات آنلاین و آفلاین (قلم و کاغذ) و یا مخلوط (آنلاین + آفلاین) حالت و ارائه برای معاینه از طریق شانس ویژه برای دانش آموزانی که “برای آنچه دلیل(ع) ممکن است” قادر به نظر می رسد برای بررسی انجام شده توسط دانشگاه/موسسه تا پایان ماه سپتامبر سال 2020” را UGC گفت.

آن گفت که دانشگاهها/موسسات ممکن است انجام چنین ویژه امتحانات به عنوان و زمانی که امکان پذیر است به طوری که دانش آموزان نگران هستند و قرار نیست به هر گونه ناراحتی و یا ضرر.

در جولای 27, بالا دادگاه خواسته بود UGC به فایل تثبیت پاسخ به دسته ای از دادخواست به چالش کشیدن آن تجدید نظر دستورالعمل برای انجام نهایی سال امتحانات توسط 30 سپتامبر در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو