کراچی: Sindh وزیر اطلاعات نصیر حسین شاه در روز شنبه گفت که دولت اجرای دیوان عالی کشور, بخشنامه به پاره کردن ساختمان های غیر قانونی در شهر, گزارش ژئونیوز.

دیوان عالی کشور روز جمعه صادر کرد, دستور برای پاک کردن غیر قانونی سازه های ساخته شده در دولت خواص در کراچی. سه عضو نیمکت از SC به ریاست رئیس دادگستری پاکستان گلزار احمد صادر کرده است سفارشات در حالی که از شنیدن یک مورد در برابر تجاوزات در شهرستان پورت.

اظهار نظر در حکم دادگاه بالا در حالی که صحبت کردن به رسانه شاه گفت که دولت استانی به طور کامل حمایت چشم انداز رئیس دادگستری برای تبدیل کراچی بهتر است.

“ما همچنین همدردی برای مردم ساکن در ساختمان [به طور غیر قانونی ساخته شده است]. است که چرا ما نیاز به زمان است. در حال حاضر وجود دارد یک دستور دادگاه در مورد حفاظت از مردم ساکن در به طور غیر قانونی ساخته شده و ساختمان” شاه گفت.

“ما برای اولین بار هدف قرار دادن ساختمان های غیر قانونی که غیر مسکونی. دیوان عالی کشور به منظور مداخله خواهد همه چیز را آسان تر برای دولت است. قبلا اقامت سفارش داده شده توسط دادگاه در حال گاهی اوقات در عمل به عنوان یک مانع به کار ما” وزیر بیشتر گفت.

شاه نگهداری می شود که این عملیات در برابر تشویق در بندر شهر شد و ادامه که سند ساختمان کنترل قدرت تا به حال راه اندازی یک سلول ویژه برای رسیدگی به شکایات مربوط به این موضوع است. “وجود بیش از 900 مداخله های غیر قانونی در شهر” او به رسانه ها گفت.

نمی خواهید به رندر مردم بی خانمان اما اشغال زمین درست نیست

 علاوه بر جلسه توجیهی خبرنگاران در مورد پیشرفت ضد تجاوز, درایو, سند, وزیر اطلاعات همچنین در پاسخ به سوال در مورد دیگر مسائل مربوط به حکومت در این استان از جمله فساد و توسعه در کراچی.

“یک پنجره عملیات آغاز شده است برای رسیدگی به شکایات مربوط به فساد است. ما دریافت کرده اند کمتر توسعه بودجه بیش از حد برای بالا بردن پروژه ها. یک درایو در برابر موقت شهرک آغاز شده است در کراچی بیش از حد و یک طرح در این زمینه این است که در جای خود,” او گفت:.

“ما نمی خواهیم برای ارائه به مردم بی خانمان اما به زور اشغال زمین شخص دیگری نیز درست نیست. این CJP باید اقدام علیه خارجی ها به طور غیر قانونی ساکن در کراچی به عنوان” وزیر گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو