SC junks ‘غیر ضروری’ PIL برای کاوشگر CBI به مرگ سوشانت سینگ

توسط PTI

نیویورک دهلی: دادگاه عالی روز جمعه یک پیل را که به دنبال یک کاوشگر CBI یا NIA در مرگ سوشانت سینگ راجپوت بازیگر بالیوود است، رد کرد و گفت “غریبه ها” “بی ارزش” در حال آمدن هستند زمانی که پدرش در حال پیگیری در حال حاضر به دنبال این پرونده است.

راجپوت 34 ساله در 14 ژوئن در حومه باندرا در بمبئی از سقف آپارتمانش آویزان بود.

پولیس بمبئی پرونده را بررسی کرده و اظهارات ۵۶ نفر از جمله کارگردانان بالیوود مانند آدیتیا چوپرا، ماهش بهات و سانجای لیلا بهانسالی را ثبت کرده است.

نیمکت متشکل از رئیس عدالت S بابد و عدالت A S Bopanna و پنجم Ramasubramanian آشغال پیل واصل شده توسط دانش آموز حقوق بمبئی Dwivendra Devtadeen Dubey در این موضوع.

پدر مرحوم در حال پیگیری پرونده است.

دلیلی وجود نداره که اون به درستی دنبالش نکنه

تو در این موضوع غریبه ای و بی ارزش در این مورد می ایی.

ما اجازه این کار را نمی دهیم.”

وقتمون رو تلف نکن

اخراج شد، “آن را گفت.

در جریان جلسه کوتاه مدت که از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد، دادگاه راس زاویه دار توسط وکیل ژنرال توشار مهتا مطلع شد که CBI تحقیقات را در مورد پاتنا به دست گرفته است.

“یک مورد در بمبئی و دیگری در پاتنا تسلیم شده است.

دولت بیهار درخواست کاوشگر CBI را کرده بود و ما توافق کردیم.” او گفت که پرونده بمبئی تا کنون به CBI منتقل نشده است.

Dubey، دانشجوی حقوق، به دنبال انتقال FIR، تسلیم شده توسط پدر سوشانت کریشان کیشور سینگ در ایستگاه پلیس راجیو ناگار در پاتنا به هر دو به CBI یا NIA برای اطمینان حاصل شود که تحقیقات بی طرفانه، به طور موثر و کارآمد انجام شده است.

در طول روز، دولت بیهار در دادگاه راس زاویه دید درخواست برکناری از بازیگر بالیوود رایا چاکرابورتی درخواست انتقال پتنا FIR علیه او به بمبئی در مورد مرگ بازیگر راجپوت را به ثبت نام آن را “زودرس، اشتباه و غیر قابل نگهداری”.

دادگاه راس زاویه در 30 ژوئیه یک پیل مشابه به دنبال انتقال از کاوشگر به پرونده مرگ راجپوت از پلیس بمبئی به CBI آشغال.

“برو به دادگاه عالی بمبئي اگر شما هر چیزی بتن را نشان می دهد، ” دادگاه در حالی که اخراج پیل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>