توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: استقبال دیوان عالی کشور حکم گریتینگ کمیسیون دائمی به زنان در ارتش به عنوان یک پیشرو یکی از افسران بازنشسته ارتش و زنان ماموران گفت: عدالت بود و در نهایت در خدمت شده است به زنان افسران.

“این یک نقطه عطفی تاریخی و قضاوت برای بالا بردن زنان و نه تنها برای کسانی که در حال حاضر در حال خدمت در نیروهای مسلح. آن را هموار کرده است راه را برای بسیاری از زنان جوان مشتاق را به یک حرفه ای در نیروهای مسلح گفت: Lt سرهنگ سیما سینگ یکی از طرفین دعوا.

همچنین به عنوان خوانده شده | زمان که زنان به ماموران دستور داده شده پست ها در ارتش: SC به دولت مودی

بازتاب همان نظر سابق ارتش ژنرال (Retd) V P Malik گفت: “تمام استدلال علیه زنان پذیرفته شده است که توهین به افسران و سربازان. زنان افسران به عنوان کاپیتان و عمده را مجبور به رفتن را از طریق همه چیز را که هر مرد مامور می رود. من هیچ دلیلی که چرا آنها پذیرفته نخواهد شد.”

ماموران همچنین رد دولت استدلال که زنان افسران در نقش فرمانده پذیرفته نمی شود توسط مردان است.

“ما عضویت در سن 22-23 سال و پس از آن خدمت می کنند در موقعیت های مختلف و مکان حتی به عنوان افسر در فرماندهی موقعیت که در آن نیروهای تحت us. ما در برخورد با JCOs که از پدران ما ” سن. مردان ما بسیار مترقی; آنها را قبول زنان افسران در هر راه اگر دستور آمده گفت:” کاپیتان Ruchi Maini (Retd) که به ارتش پیوست در سال 1996 و در سمت چپ در سال 2003 است.

دریاسالار (Retd) آرون Prakash گفت: “مردان و زنان باید فرصت برابر بدون کاهش انتخاب و عملیاتی استاندارد.”

Prasanna Edayilliam نیروی دریایی افسر و درخواست گفت: “من خوشحال هستم و خدا را شکر… دادگاه رفته طریق مورد دقیقهای به بسیاری از جنبه های مانند عملکرد قرار گرفتن در معرض میدان موارد جوایز و تقدیرنامه به آنها داده می شود. ما می خواستیم فرصت های برابر بر اساس شایستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو