SC کمک های مالی هم به گوتام Navlakha, آناند, Teltumbde به تسلیم در Bhima-کرگن مورد

توسط ANI

دهلی نو: دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه داده بیشتر از یک هفته زمان برای Bhima کرگن مورد متهم Gautam Navlakha و آناند Teltumbde به تسلیم و روشن ساخته است که هیچ بیشتر گسترش خواهد اعطا می شود.

یک نیمکت دادگستری آرون Mishra و ایندیرا بانرجی گسترش موقت حفاظت از دستگیری به هر دو Navlakha و Telumbde برای یک هفته روشن است که این منظور باید درمان نمی شود و به عنوان یک سنت.

“هر چند ما انتظار می رود که متهم را تسلیم تجلیل منظور از این دادگاه آنها انجام شده است. به ما گفته شده که در بمبئی دادگاه عملکرد هستند. آن شده اند که مناسب برای متهم به تسلیم شدن به دادگاه باز” نیمکت گفت.

دادگاه خلاصی از این درخواست گفت: “پس از دادخواهان لذت بردم حفاظت برای مدت طولانی از آخرین فرصت ما تمدید زمان اعطا شده به تسلیم شدن برای یک هفته. ما آن را روشن است که وجود دارد نخواهد بود و هر گونه گسترش بیشتر از زمان. به این منظور باید درمان نمی شود و به عنوان یک سنت.”

در مارس 16, بالا دادگاه او داده آنها را به مدت سه هفته به تسلیم.

این دو تا به حال با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور به دنبال زمان بیشتری را به تسلیم شدن در Bhima کرگن مورد.

در طول این جلسه برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس وکیل دادگستری و از فعالان گفت: دادگاه بالا که هر دو از فعالان بیش از 65 سال داشته و بیماری های قلبی و رفتن به زندان در طول این زمان از Coronavirus است “عملا حکم اعدام”.

وکیل عمومی Tushar مهتا مخالفت با درخواست و گفت: این تنها یک مکانیزم برای خرید زمان و افزود که هر دو از فعالان جدی روبرو اتهامات عنوان شده علیه.

در تاریخ 1 ژانویه 2018 خشونت به حال فوران در طول 200-جشن سالگرد از Bhima-کرگن نبرد. یک نفر کشته شد و چندین نفر دیگر مجروح شدند در حادثه. پلیس باید ثبت 58 مورد در برابر 162 مردم در این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im