SC انتظار اعلام حکم امروز. عکس: فایل

اسلام آباد: دادگاه عالی پاکستان در انتظار اعلام حکم در یک دادخواست به چالش کشیدن عدالت قاضی Faez Isa مرجع در شورای عالی قضائی امروز (جمعه) گزارش ژئونیوز.

مورد پیچیده شده بود تا پس از عدالت Isa همسر پول ارائه دنباله مربوط به خارجی خواص و هیئت مدیره فدرال از درآمد خود را ارائه ورودی در این موضوع.

درخواست وکیل منیر یک ملک نتیجه استدلال او در دادگاه گفت که فدراسیون بود “و بعد فورا رفت واز در اتوبوس اشتباه” در مورد.

شورای عالی قضائی (SJC) آغاز کرده بود اقدامات در برابر عدالت عیسی در اتهامات که او خریداری سه خواص در لندن به نام همسر و فرزندان خود را بین سال های 2011 و 2015 — اما گفته افشای آنها را در ثروت می گرداند اعلام کرد: در پاکستان است.

ملک خواست دادگاه به اخراج مرجع در برابر قاضی. او گفت که یک وب سایت استفاده شده است به جستجو برای خواص در لندن است. وکیل به دادگاه گفت که اگر کسی می خواست به خواص جستجو در لندن او/او تا به حال به پرداخت برای امتیاز.

او گفت که این سایت می فرستد یک رسید پرداخت به مربوط به فرد که با استفاده از آن را به جستجو برای خواص از طریق ایمیل. او گفت که بریتانیا و پاکستان وکیل ضیا ul مصطفی که تا به حال جستجو برای عدالت Isa ادعا دارایی دریافت کرده بود سه نسخه از کمیسیون تایید خواص.

“کپی از سیاستمداران’ خواص جستجو متصل شد و همچنین [در اسناد],” او گفت:. “اگر دولت فراهم می رسید و سپس از آن خواهد شد نشان داد که جستجو برای خواص,” او اضافه شده است.

ملک گفت که اگر به جستجو برای خواص بود انجام شده توسط دارایی بازیابی واحد, سپس آن را باید ارائه رسید. او گفت که به نظر می رسید به عنوان اگر ARU تا به حال تنها تسهیل در جستجو.

“دولت فقط می خواهد به حذف نویسنده فیض آباد dharna مورد” اشاره کرد ملک.

عدالت قاضی Faez عیسی را تسلیم دنباله پول

همسر دادگستری قاضی Faez عیسی در روز پنج شنبه به دنباله پول برای خرید سه خواص در بریتانیا (انگلستان) گفت که از 700 ، 000 پوند استرلینگ منتقل شده است از او حساب شخصی از طریق یک بانک خصوصی در کراچی.

10-عضو کامل دادگاه به ریاست دادگستری عمر عطا Bandial بود از سر گرفته شنوایی در یک مجموعه ای از دادخواست و چالش برانگیز ریاست جمهوری در مرجع ثبت در برابر عدالت قاضی Faez Isa به اتهام افشای اطلاعات خارجی خواص در ثروت خود را می گرداند.

زرینه مونتسرات Khoso کاررا از عدالت قاضی Faez Isa, ثبت بیانیه از طریق لینک ویدئو قبل از دادگاه و ارائه شده است که اطلاعات مربوط به حساب های موجود با بانک دولتی پاکستان (SBP).

این دادگاه در حالی که ابراز رضایت بیش از این بیانیه از همسر دادگستری عیسی از او خواست که به منظور بررسی این موضوع در شایستگی او را برای نزدیک شدن به هیئت مدیره فدرال از درآمد (FBR) و یا شورای عالی قضائی (SJC) و تصمیم گیری در این زمینه داده می شود توسط مقامات مالیاتی است.

عدالت عیسی تا به حال مطلع دیوان عالی کشور روز دیگر که خود مایل بود به توضیح قبل از دادگاه راس طریق لینک ویدئو در مورد سه خواص به دست آورد در بریتانیا (انگلستان).

ضبط بیانیه بانوی تشکر راس دادگاه برای ارائه خود را با یک فرصت است. “من بسیار عصبی به عنوان این اولین تجربه من قبل از دادگاه اما من بهترین من سعی خواهد کرد خود را به دنبال دستورالعمل” زرینه گفت:, و اضافه کرد که از آن شده است یک زمان بحرانی برای او به عنوان پدر او نزدیک به مرگ این روز است.

او گفت که او به عدالت قاضی Faez Isa در سال 1982 و همچنین نشان داد او شناسنامه و کارت هویت ملی گفت: نام او بود زرینه اضافه کرد که او نمی داند که او می خواهم به خرید خواص در لندن پس از 21 سال از ازدواج.

او فرستاده شده است که او کردم کامپیوتری کارت هویت در سال 2003 و نام او همان باقی مانده است و افزود که در آن زمان شوهر او یک قاضی است. او گفت که او حق را به اسپانیایی گذرنامه به عنوان مادر او بود و بنابراین او یک پاسپورت.

او گفت که زمانی که او ویزا منقضی شده او اعمال می شود برای یک تازه ویزا. هنگامی که او به آن شوهر او نه یک قاضی اما یک وکیل. “بنابراین آنچه که من از شوهرم برای اخذ ویزا بی پایه و اساس بود,” زرینه عیسی ادعا.

او اعلام کرد که در سال 2020 او اعطا ویزا تنها برای یک سال و قبل از آن او را مورد آزار و اذیت و به همین دلیل او اعطا ویزا برای یک دوره محدود از زمان است. او گفت که او خریداری ملک در سال 2004 در بریتانیا و اضافه کرد که او به کار گرفته شد و در یک مدرسه آمریکایی در کراچی و در آن زمان یکی رهن Naqvi مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با مسائل مالیاتی.

همسر دادگستری عیسی نشان داد دادگاه گواهی صادر شده توسط مقامات مالیاتی به عنوان او در پرونده او, اظهارنامه مالیاتی, و اضافه کرد که زمانی که او مالیات رکورد منتقل شد و از کراچی به اسلام آباد او خواسته FBR در این راستا; اما او ادعا کرد که FBR نیست پاسخ به درخواست او.

او گفت که او تا به حال اراضی کشاورزی که در Jaccobabad (سند) و ڈیرہ مراد جمالی (بلوچستان) در حالی که پدر او استفاده می شود به نگاه پس از زمین در حالی که دولت به خوبی آگاه بود از همه که.

او گفت که رهن Naqvi توصیه شده بود او را به باز کردن حساب های خارجی که او انجام داد و از طریق آن حساب او انتقال پول به خارج از کشور برای خرید, خواص. در این کار او نشان داد دادگاه رکورد از او حساب ارزی گفت: او تا به حال به چهره مشکلات بزرگ در به دنبال جزئیات آن به عنوان او افزود: این بانک نمی حفظ 10 ساله حساب.

همسر دادگستری عیسی فرستاده شده است که از سال 2003 تا سال 2013 مقدار کل منتقل شد از این حساب به لندن برای خرید این خواص و اضافه کرد که پول منتقل شد و به نام او و از حساب او به عنوان به خوبی.

او گفت که او خریداری یک ملک برای 236,000 استرلینگ پوند اضافه کرد که او منتقل شده 700,000 استرلینگ پوند از طریق یک بانک خصوصی برای خرید, خواص. “تمام اسناد و مدارک که به من نشان داده اند واقعی هستند و معتبر و لندن حساب بانکی نیز در نام او” زرینه Isa اضافه شده است.

او گفت که یکی دیگر از املاک خریداری شده در سال 2013 برای از 245.000 استرلینگ پوند و در آن تخت پسرش زندگی می کرد در حالی که یکی دیگر از ملک که در او و دخترش نام خریداری شد برای 270,000 پوند استرلینگ است. او گفت که او در حال حاضر پر کردن اظهارنامه مالیاتی هر دو در انگلستان و پاکستان اضافه کرد که او در حال حاضر ثبت اظهارنامه مالیاتی از خواص لندن در سال 2018.

در ضمن عدالت عمر عطا Bandial پرسید: خانم عیسی که آنها تا به حال هیچ صلاحیت برای شنیدن این موضوع بر اساس شایستگی. او ابراز رضایت بیش بیانیه و توصیه او این است که در حال حاضر وجود دارد دو انجمن مربوطه در دسترس او: یکی بود FBR و دوم بود SJC.

قاضی توصیه او را به حال خود همه مستند به اثبات آن انجمن ها به عنوان کسانی که صالح برای تصمیم گیری در مورد او. “ما احساس کردیم که شما به اندازه کافی اسناد و مدارک برای ارائه و من مطمئن هستم که شما شنیده خواهد شد به درستی; بنابراین من آرزو می کنم شما در حال حاضر این اسناد قبل از انجمن مربوطه” عدالت Bandial گفت: بانو.

“چرا من نه پیش از آن پرسید و من منتظر 13 ماه در حالی که پسر من در معرض آزار و اذیت در لندن” زرینه Isa سوال. او گفت که او نمی خواست برای هر امتیازی اما او باید درمان شود به عنوان یک شهروند عادی در پاکستان است.

عدالت Bandial اما گفت که او را با احترام و عزت و اضافه کرد که او یک بانوی شجاع و امیدوار است که او قادر خواهد بود به مقابله با او ماده موثر است.

“من باید به شما بگویم یک چیزی که ما به عنوان قضات هستند جوابگو اعمال ما در خصوصی و عمومی زندگی ما خیلی بیشتر پاسخگو نسبت به افراد دیگر به عنوان ما در حال برگزاری دیگر مردم پاسخگو” Bandial گفت: عدالت Isa ، “این دادگاه از خود شماست و اما دادگاه از ما نهاد” عدالت Bandial اضافه شده است.

زمانی که همسر دادگستری Isa ادامه داد: عدالت Bandial به نام منیر یک ملک, وکیل دادگستری, قاضی Faez Isa به منبر که پس از آن خواسته زرینه به خروج. عدالت Maqbool Baqar اظهار داشت که آنچه که قرار بود در این کشور به نام پاسخگویی خواهد بود همچنین نگاه کرد. او گفت: تخریب (موسسات) بود و در راه در کشور به نام پاسخگویی و آنها را بنویسید (در حکم) بر روی آن نیز می باشد.

عدالت Baqar پرسید: اگر دیوان عدالت شورا (SJC) می تواند بررسی عملکرد رئیس جمهور است. که فدراسیون وکیل Farogh نسیم گفت که آن (شورا) دارای قدرت بررسی هر عملکرد.

بعد از دادگاه به کارگردانی وکیل مدافع Farogh Naseem برای ارسال قبل از آن مهر و موم شده در پاکت رکورد 2018, اظهارنامه مالیاتی, ثبت شده توسط Mrs Isa. عدالت عمر عطا Bandial خواسته Farogh Naseem که این خانم تا به حال نیز شکایت در مورد FBR نگرش که مشاور برای فدراسیون ارسال شده است که اگر شکایت شد و ثابت شد که درست از آن می تواند به طور مستقیم با تسلیم نخست وزیر.

در ضمن Farogh Naseem فرستاده شده قبل از دادگاه است که خالد Ranjha, عرفان قدیر اضافی دادستان کل چودری Aamir الرحمان و سهیل محمود بودند که به نمایندگی از رییس جمهور و نخست وزیر و همچنین سایر پاسخ دهندگان به تصویب رسید استدلال خود را; از این رو آنها نمی خواهد استدلال قبل از دادگاه. در این دادگاه موکول شنوایی برای جمعه (امروز) در جایی منیر یک ملک, وکیل دادگستری, قاضی Faez Isa خواهد شد استدلال در رد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو