SC رد دو PILs برای حفظ آثار باستانی موجود در Ram Janmabhoomi تحمیل می کند هزینه طرفین دعوا

توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه را رد کرد و به عنوان “احمق” دو PILs به دنبال حفاظت از آثار باستانی بهبود از Ram Janmabhoomi سایت در ایودیا.

بالا دادگاه همچنین تحمیل هزینه Rs 1 لاخ هر دو دادخواهان و از آنها خواست به آن پرداخت در عرض یک ماه.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra, B R Gavai و کریشن Murari گفت که پنج قاضی نیمکت در حال حاضر با توجه به آن حکم و این تلاش از طریق پیل به نفس بیش از حد قضاوت.

وکیل ظاهر می شود برای دادخواهان گفت: Ram Janmabhoomi اعتماد نیز پذیرفته شده است که وجود دارد بسیاری از آثار باستانی در این منطقه است که نیاز به حفاظت.

روی نیمکت دنبال می دانید که چرا دادخواهان آمده اند قبل از دیوان عالی کشور به موجب ماده 32 قانون اساسی است.

“شما باید جلوگیری از پر کردن چنین بیهوده و بیمعنی دادخواست. آیا این درخواست? آیا شما گفت که هیچ قانون و پنج قاضی نیمکت حکم این دادگاه نخواهد بود پس هر کسی” نیمکت, گفت:, و اضافه کرد که در نظر دارد به اخراج هر دو درخواست.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز گفت: این دادگاه همچنین باید در نظر تحمیل هزینه های.

روی نیمکت سپس گفت که هزینه Rs 1 لاخ هر یک از تحمیل هر دو دادخواهان که باید پرداخت شود ظرف یک ماه از دوشنبه.

دادخواهان Satish Chindhuji Shambharkar و دکتر Ambedkar پایه نقل مکان کرد به بالا و دادگاه به دنبال حفاظت از آثار باستانی بهبود از سایت جنجالی در دادگاه-نظارت حفاری های انجام شده در طول جلسه از موضوع بحث انگیز در اللهبد دادگاه عالی.

آنها همچنین به دنبال حفاظت از آثار باستانی که می توان بازیافت پس از حفر بنیاد Ram جدید معبد در ایودیا و گفت که آن را باید انجام شود تحت نظارت باستان شناسی هند (ASI).

در نوامبر 9, حل و فصل یک متمرد مسئله ای است که می رود بیش از یک قرن دیوان عالی کشور در یک حکم تاریخی حمایت از ساخت و ساز از یک رم معبد توسط اعتماد در مورد مناقشه سایت در ایودیا و حکومت است که یک جایگزین پنج هکتار طرح باید توان برای یک مسجد در شهر مقدس هندو.

ارائه به اتفاق آرا حکم در صورتی که به مدت طولانی قطبی کشور و چیز ساییده سکولار ملیله جامعه هند از پنج نفر قاضی نیمکت از دادگاه راس رهبری و سپس رئیس دادگستری هند Ranjan Gogoi گفت: ایمان مسلمانان است که خداوند رم متولد شد و در سایت بی چون و چرای او باشد و نمادین صاحب زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>