SC هدایت اتحادیه بهداشت نقد به تسهیل حرکت مردم برای درمان بین کارناتاکا کرالا

توسط ANI

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز جمعه به کارگردانی اتحادیه وزیر بهداشت به نشست با رئیس و دبیر کارناتاکا و کرالا به منظور تسهیل حرکت مردم برای درمان های پزشکی در پی coronavirus گسترش یافته است.

یک نیمکت از قضات L Nageswara Rao و دیپاک Gupta مورد علاقه دوستانه حل اختلاف و خواسته اتحادیه وزیر بهداشت همچنین به برگزاری یک جلسه با سلامت دبیران از هر دو ایالات متحده.

هیچ دولت باید رسوب این ماده در این برهه راس دادگاه گفت: در حالی که صدور اعلامیه در این موضوع و ارسال آن به 7 آوریل برای بیشتر شنیدن است.

دادگاه بالا بود شنیدن درخواست ثبت شده توسط کارناتاکا دولت در برابر کرالا بالا دستور دادگاه کارگردانی حذف از مرز محاصره اجازه عبور برای بیماران از Kasargod منطقه در کرالا به دنبال خدمات پزشکی در Mangaluru.

کارناتاکا دولت به چالش کشیده بود منظور از باز کردن مرز و گفت که این امر مانع دولت در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 پس کسرگد کانون برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>