بیان اخبار سرویس

دهلی نو: شکنانه دیگری سقف شیشه ای دادگاه عالی روز دوشنبه به کارگردانی گرانت از کمیسیون دائمی به همه زنان افسران در 10 غیر رزمی بال در ارتش اضافه کردن آنها خواهد بود واجد شرایط برای ارسال فرمان بیش از حد صرف نظر از سال خود را از خدمات.

تاکید بر حق برابری یک نیمکت متشکل از قضات D Y Chandrachud و آجی Rastogi گفت: “مردان غالب و مراقبان اولیه – این عمیقا تثبیت کلیشه نیاز به رفتن به دور. وجود دارد نیاز به تغییر در باورها را در مورد واقعی برابری در ارتش از جمله فرماندهی موقعیت.”

تعهد برای اجرای نظم نهفته در ارتش دبیر شعبه است که مسئول کادر مدیریت از همه افسران. آن را نمی خواهد فقط تجزیه و تحلیل عملکرد و موارد زنان, افسران, اما همچنین در حال حاضر شامل آنهایی که واجد شرایط برای فرماندهی موقعیت در انتخاب تخته.
نیمکت زده کردن بخشی از مرکز فوریه 2019 دایره ای که به پیشنهاد کمیسیون دائمی به زنان افسران در چند بال اگر آنها تا به حال به اتمام 14 سال در خدمت. آن همچنین خاطر نشان کرد مقامات دستور دادگاه عالی دهلی نو شد در سال 2010 و موقت خود را سفارش سال بعد در حالی که نخوری آنها را نه مطابق با بخشنامه اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران در 10 سال گذشته است.

زنان افسران را تمام متعاقب مزایای نیمکت اضافه شده است. این شامل یک پیش بروید برای فرماندهی موقعیت. برای آن دسته از زنان که بازنشسته شد به عنوان آنها محروم بودند کمیسیون دائمی دادگاه دستور داد اعطای کامل pensionary مزایای.

از این پس خدمات شرایط مردان و زنان افسران دقیقا همان خواهد بود و تخصص ساخته شده اند جنسیتی خنثی است. برای فرمان تکالیف دادگاه بالا وجود دارد گفت: نمی توان مطلق محرومیت زنان از افسران و که آنها باید در نظر گرفته شود توسط مقامات بر اساس مورد به مورد.
دادگاه از این رو زده که بخشی از 2019 دایره ای که در مورد اشتغال زنان افسران تنها در کارکنان.

“وجود دارد هیچ زمین به انکار زنان افسران کمیسیون دائمی حتی اگر آنها را به اتمام 14 سال است. کوتاه خدمات کمیسیون (SSC) افسران که کمتر از 14 سال در خدمات و همچنین به عنوان کسانی که فراتر از 14 سال داده خواهد شد کمیسیون دائمی,” نیمکت برگزار شد.

آن را ذکر کاپیتان Tania Shergill بود که چهره ارتش در رژه روز جمهوری در این سال و چند تن دیگر از افسران بودند تزئین شده با Seva مدال و VSMs به دولت است که زنان افسران آورده اند و بسیاری از افتخاراتی برای کشور است.

چه بعدی

نظامی, منشی شعبه انجام خواهد شد کادر مدیریت زنان افسران ارزیابی عملکرد و تصمیم گیری در موارد

موسسات آموزشی و دوره های آموزشی برای فرماندهی موقعیت باز خواهد شد تا برای زنان افسران. ارتش برای بررسی در صورتی که در دسترس زیرساخت ها باید به روز شود

درب های در حال حاضر باز برای زنان شامل افسران ارشد فرماندهی ، قبل از آن آنها خواهد بود واجد شرایط برای ورود به دفاع از خدمات کارکنان دانشگاه, علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های افسران دوره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو