SC دفاع ‘دادگاه مجازی سیستم در طول COVID-19 همه گیر می گوید آن را تضمین عدالت

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور در روز شنبه به شدت به دفاع از آن “دادگاه مجازی سیستم” گفت: نهادی نیاز به اطمینان حاصل شود که “دولت عدالت” فرو ریختن نیست در این صورت یک بیماری همه گیر.

دادگاه راس است که شنیدن فقط مسائل فوری از طریق لینک حمایت عملکرد آن در طول این مستند با دیتا و گفت: آن را شنیده است مسائل در 22 روز تا زمانی که ممکن است 1. آن گفت که 116 میز مونتاژ در طول دوره که شامل 73 نیمکت برای داوری نقد و بررسی دادخواست.

این عمل از برگزاری جلسات دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس مورد انتقاد قرار گرفته است توسط برخی از محله های روی زمین است که سیستم نمی پایبند به مفهوم “باز به دادگاه”.

وکلا شکایت کرده اند که آنها در مواجهه با مشکلات متنوع از ارسال یک فایل PDF از برنامه های کاربردی خود را برای متقاعد کردن قاضی از ضرورت توجه و پرداختن به استدلال های خود را از طریق لینک ویدئو.

با توجه به اطلاعات 538 مسائل گرفته شد در هیئت مدیره توسط دادگاه بالا در طی این مدت علاوه بر 297 متصل مهم است.

در 38 صفحه یادداشت منتشر شده در پنج شنبه شب راس دادگاه به شدت دفاع های مجازی خود در دادگاه گفت: “نمی تواند وجود داشته باشد واگرا دیدگاه در مورد این واقعیت است که عدالت را نمی توان قاشق تغذیه. عدالت تحویل حتی در درب-مراحل ذینفعان نیاز به ذینفعان از اکوسیستم به پشتکار ترشحات خود نقش و وظایف تجویز شده و مورد نیاز در این طرح از همه چیز.”

“مزایای استفاده از مجازی سیستم دادگاه به خصوص از نظر وقت و انرژی و پول ذخیره شده توسط طرفین دعوا و وکلا در تضمین حضور خود را قبل از دادگاه بی حد و حصر هستند و می تواند بازی-تعویض بیش از حد” آن را گفت.

با اشاره به تقریبا 23 کشورها مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان و فرانسه و انگلستان گفت: بسیاری از کشورها شده اند با استفاده از مجازی سیستم دادگاه اما هند بوده است جلوتر از لحاظ خروجی. “اطلاعات موجود در دادگاه و سایر قضایی وب سایت نشان می دهد که در سازمان ملل ضربه سخت COVID-19 همه گیر مانند ایالات متحده آمریکا انگلستان اتحادیه اروپا, فرانسه, ایتالیا, آلمان, چین, کانادا, استرالیا و سنگاپور و غیره قضایی و ارگان های دولتی انجام دولت از عدالت عمدتا با تکیه بر دادگاه مجازی روش و آنلاین مورد-مدیریت در محل مربوطه خود را در حوزه های قضایی ،

توجه داشته باشید گفت: حکم دادگاه عالی بریتانیا تصمیم گرفت 18 مورد از 5 فوریه تا آوریل 29 و ما SC 28 نفر از بین 24 فوریه و مارس 27. “قوه قضائیه از کشور هند شناخته شده است و اذعان به عنوان یکی از قوی ترین و مترقی قضایی در سراسر جهان حمایت و خدمت یک نظم دموکراتیک. فوق الذکر داده ها از سراسر مختلف judiciaries را نشان می دهد که فلج به عنوان آنها با مستندات و اجتماعی فاصله هنجارها در محل برای مبارزه با گسترش COVID-19 عفونت چند شده اند قادر به مدیریت چه دادگاه عالی هند تحویل داده شده است با وجود اینکه تقریبا در شرایط مشابه اگر با منابع کمتر ،

آن گفت که در برابر یک بیماری همه گیر است که دولت عدالت باید انجام شود در ذهن نگه داشتن نگرانی های سلامت جامعه و مردم در مقیاس بزرگ است. “بیشتر به چالش کشیدن از یک بیماری همه گیر از جمله در حال تحول حقایق از مزایای اجتماعی سوريه در مبارزه با عفونت نمی شد قبل از گفت نیمکت برای در نظر گرفتن زمانی که آن را تعمق در مورد نیاز به یک سیستم دادگاه و در مشاهده آن را نیز ضروری جاری تقدیر به در نظر گرفتن ضرورت های اجتماعی فاصله هنجارها و دیگر نگرانی های بهداشتی در حالی که تعمق بر این راه رو به جلو” راس دادگاه گفت که دادگاه مجازی تنها گزینه است.

آن گفت: تکنولوژی فقط یک ابزار است و آنچه مهم است این است که نهادی نیاز به اطمینان حاصل شود که “دولت عدالت” فرو ریختن نیست در برابر این بی سابقه سناریو. دادگاه بالا کشید و مقايسه با باز کردن دادگاه و دادگاه مجازی سیستم و گفت که در هر دو تنها و وکلای طرفین دعوا نگران مجاز در اتاق دادگاه.

“با در نظر گرفتن شرایط فعلی همه گیر مجازی سیستم دادگاه مى تواند نافی اصول انصاف است که مقدس به اجرای عدالت است و نه آن را عدم پایبندی به الزامات یک دادگاه’ سیستم” آن را گفت.

آن گفت: رسانه ها به عنوان نماینده مردم اجازه دسترسی و می تواند رسیدگی به تمام امور برگزار شد قبل از دادگاه مجازی. در طول این مستند قضاوت تحویل داده شده اند و در مجموع 325 موارد که شامل 268 متصل مسائل آن گفت.

جدا از قضاوت دادگاه بالا است دفع 138 بررسی درخواست 92 حکم دادخواست 49 ویژه ترک دادخواست (SLPs) و 58 چنین درخواست که در آن نماز ساخته شده بودند به صورت موقت یا ذکر مهم است.

داده ها نیز وضعیت از مسائل ذکر شده از طریق ویدئو کنفرانس قبل از دادگاه عالی دهلی در طول مستند دوره است. آن گفت: در مجموع 623 موارد گرفته شد تا برای شنیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de