توسط PTI

دهلی نو: سازمان عفو بین المللی هند به عنوان “ناامید کننده” دیوان اخیر جهت درخواست حقوق مدنی فعالان Gautam Navlakha و آناند Teltumbde به تسلیم شدن قبل از زندان مقامات در عرض یک هفته در ارتباط با این 2018 Bhima کرگن خشونت مورد.

AII, مدیر اجرایی, Avinash کومار در بیانیه ای گفت: SC سفارش نیز در تقابل با دادگاه قبلی حکم که در آن به کارگردانی متحده به decongest این کشور به سر می برند زندان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 همه گیر در نتیجه به عنوان یک خطر برای سلامت دو تن از فعالان.

ذکر است که Navlakha و Teltumbde که سابقه کار برای حمایت از حقوق از برخی از ترین هند در حاشیه, مردم, های بین المللی حقوق بشر در بدن گفت: آنها دستگیر و تحت یک “سخت گیرانه مبارزه با تروریسم و قانون است که بارها و بارها استفاده شده است به سکوت منتقدان دولت”.

“AII معتقد است که قریب الوقوع بازداشت دو همراه با دستگیری نه نفر از فعالان در Bhima Goregan مورد انگیزه های سیاسی اقداماتی که با هدف دلسرد کننده ای صلح آمیز مخالفان است. دولت هند به نظر می رسد که شکست در آن تعهد به حفاظت از مدافعان حقوق بشر و آزادی بیان و مونتاژ” کومار ادعا.

در آوریل 3, کمیشنر حقوق بشر ملل متحد در نظر COVID-19 گیر خواست همه ملت ها برای آزادی “هر فرد بازداشت بدون کافی مبنای قانونی از جمله زندانیان سیاسی و کسانی که بازداشت بحرانی مخالف انداز”.

هر دو از آنها بالای 65 سال سن داشته باشد و دارای زمینه بیماری های قلبی ،

کومار گفت که در آن جلسه در مارس 8 در ادامه گفت که اگر چه همه گروه های سنی در معرض خطر پیمانکاری COVID-19 افراد مسن صورت قابل توجهی خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آنها قرارداد این بیماری به دلیل تغییرات فیزیولوژیکی که با پیری و پتانسیل اساسی شرایط بهداشتی.

“در یک طرف دادگاه اذعان دارد که زندان های پر ازدحام در حال حاضر یک تهدید جدی و توصیه آزادی زندانیان در طول همه گیر و سپس آن را هدایت دو تن از فعالان که در انتقاد از دولت را به تسلیم شدن قبل از پلیس و به زندان فرستاده می شود,” AAI در بیانیه ای گفت:.

در اصل اواز یا موسیقی دو نفری بود که به کارگردانی SC در مارس 16 به تسلیم شدن در عرض سه هفته نقل مکان کرد و این درخواست به دنبال تمدید زمان بر روی زمین است که رفتن به زندان در حال انجام COVID-19 همه گیر است “عملا حکم اعدام”.

یک نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra روز چهارشنبه گفت: متهم باید مفتخر تصمیم گیری خود را از اخراج از پیش بینی وثیقه و جهت به تسلیم خود در سه هفته.

“هر چند ما انتظار می رود که متهم را تسلیم ارج نهادن به این ترتیب این دادگاه آنها انجام شده است. به ما گفته شده که در بمبئی دادگاه عملکرد هستند. آن شده اند که مناسب برای متهم به تسلیم شدن به دادگاه باز هستند و نه کاملا بسته” راس دادگاه گفت: در 8 آوریل.

“با این حال پس از دادخواهان لذت بردم حفاظت برای مدت طولانی از آخرین فرصت ما تمدید زمان اعطا شده به تسلیم شدن برای یک هفته” نیمکت دستور داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو