SC می پرسد UGC به پاسخگویی در برابر درخواست جهت به انجام نهایی سال سکس با زن 30 سپتامبر

توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی شنبه کارگردانی کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) برای پاسخ به دادخواست است که باید به چالش کشیده جولای 6, بخشنامه به تمامی دانشگاه ها و کالج ها برای انجام نهایی سال امتحانات توسط 30 سپتامبر در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مسائل مختلف مطرح شده در دادخواست از جمله گرفتاری های lakhs از دانش آموزان در مکان هایی مانند بحار و آسام که وضعیتی وخیم در سیل و همچنین است که بسیاری از کشورها در حال حاضر به لغو نهایی سال امتحانات دانشگاههای دولتی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان گفت که پاسخ واصل می شود UGC و مرکز درخواست شده و این موضوع برای شنیدن در ژوئیه 31.

وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: نیمکت نیز متشکل از قضات R S ردی و M R شاه که آنها تنها مربوط به سال آخر امتحانات و از بیش از 800 دانشگاه ها در کشور 209 را به اتمام امتحانات.

مهتا گفت که حدود 390 دانشگاه ها در روند برگزاری امتحانات.

با اشاره به دستورالعمل صادر شده توسط مقامات او گفت: دانش آموزان می توانند به نظر می رسد در امتحانات آنلاین, آفلاین یا مخلوطی از هر دو.

روی نیمکت گفت: تثبیت و پاسخ واصل شود در دسته ای از دادخواست از جمله یکی ظ توسط شیو سنا جوانان بال ‘Yuva سنا و ارسال آن برای شنوایی در ژوئیه 31.

وکیل ظاهر می شود برای یکی از دادخواهان گفت: نیمکت که چندین متحده مطرح کردند بیش از انجام امتحانات میان همه گیر.

یکی از درخواست ثبت شده توسط 31 سال آخر دانش آموزان به دنبال quashing از جولای 6 بخشنامه که توسط آن تمام دانشگاه ها یا کالج ها در سراسر هند خواسته شده است به انجام نهایی سال امتحانات سپتامبر 30.

“این است که احترام را مشاهده کنید که همان UGC قبلا تعویق امتحانات دانشگاه برنامه ریزی شده در ماه جولای سال 2020 با توجه به COVID-19 شیوع. اما تکان دهنده در حال حاضر زمانی که COVID-19 بحران بدتر شده به سطح خطرناک مخاطب UGC تصمیم گرفته است برای انجام تمام امتحانات در سراسر هند در یک کاملا خودسرانه شیوه ای گفت:” درخواست ثبت از طریق حمایت Alakh Alok Srivastava.

آن ادعا کرد که در اوایل علامت ورق و درجه اهدا شد به دانش آموزان توسط ژوئیه 31.

“بنابراین در حال حاضر این سال با توجه به چنین دیرهنگام جایزه علامت ورق/ درجه دادخواهان در اینجا و بسیاری دیگر از دانش آموزان سال آخر خواهد بود محروم از فرصت گرانبها برای گرفتن پذیرش در دوره های بالاتر و/یا گرفتن شغل خواهد شد که دوباره ناقض ماده 14 (برابری در برابر قانون) ،

این درخواست به دنبال برابری در حالی که اشاره است که انواع دیگر تابلوهای مانند CBSE و ICSE را لغو خود باقی مانده هیئت مدیره امتحانات با توجه به COVID-19 همه گیر و اعلام نتایج بر اساس عملکرد گذشته و یا داخلی ارزیابی از دانش آموزان است.

“از یک طرف UGC است كه دانش آموزان متوسط سال/ترم از ظاهر شدن در امتحانات با توجه به COVID-19 شیوع و تصمیم گرفته است برای ترویج و آنها را بر اساس قبلی خود سابقه تحصیلی” آن را ادعا کرد.

“در حالی که از سوی دیگر UGC مجبور است از دانش آموزان سال آخر به نظر می رسد در امتحانات است که کاملا تبعیض آمیز داشتن هیچ منطقی در رابطه با جسم به دنبال خواهد آورد به عنوان مثال ایمنی دانش آموزان و از این رو آشکارا ناقض ماده 14,” تقاضای ادعا کرده است.

این ادعا که چندین ایالت از جمله ماهاراشترا, پنجاب, دهلی نو, West Bengal و تامیل نادو باید لغو نهایی سال امتحانات دانشگاههای دولتی در حالی که دانش آموزان متعلق به کشورهای دیگر و دانشگاه “مجبور بودن به نظر می رسد” در سال آخر امتحانات.

تقاضای ادعا کرده است که مقامات نادیده گرفته اند مخمصه lakhs از دانش آموزان متعلق به بیهار آسام و شمال شرق کشور که در حال حاضر در مواجهه با سیل و انجام آنلاین یا آفلاین امتحانات در چنین مکان هایی امکان پذیر نیست.

از آن به دنبال دستورالعمل ها را به مقامات به انجام نهایی سال امتحانات و اعلام نتایج بر اساس عملکرد گذشته و یا داخلی ارزیابی از دانش آموزان است.

آن را نیز به دنبال دستورالعمل ها را به مقامات پس از آن به ارائه یکی دیگر از فرصت برای بهبود علائم برای کسانی که مایل دانش آموزان است که ممکن است ناراضی با نمره خود را بر اساس عملکرد گذشته و یا داخلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>