SC می پرسد متحده در مورد ترتیبات ساخته شده برای جلوگیری از کلش سوزاندن

توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی خواسته است دولت دهلی نو هاریانا پنجاب اوتار پرادش مادها پرادش و راجستان در مورد ترتیبات ساخته شده توسط آنها برای جلوگیری از کلش سوختن است که یک منبع آلودگی در منطقه است.

دادگاه راس نیز خواسته متحده نگران به مطلع کردن آن در مورد موارد کلش سوزش در سال گذشته آن مکان و همچنین چگونه بسیاری از کشاورزان مسئول بودند به طوری که “ترتیبات ویژه” ساخته شده می تواند در پیشبرد برای این مناطق.

“با توجه به کلش سوختن ما می خواهم برای شنیدن مجازی شنوایی رئیس وزرای امور دولت NCT دهلی نو هاریانا پنجاب اوتار پرادش مادها پرادش و راجستان در تاریخ های بعدی به چه ترتیب آنها را ساخته اند برای جلوگیری از کلش سوزاندن به عنوان زمان نزدیک است زمانی که آن را سوخته” نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra گفت.

“اجازه دهید آن را فاش چگونه بسیاری از موارد وجود دارد در سال گذشته و چگونه بسیاری از کشاورزان شدند مسئول و مکان مشخص با توجه به کلش سوختن بود نیز نشان داد در استشهاد به این سال برنامه ریزی خاص است ساخته شود در آن منطقه در پیشبرد ساخت برنامه ریزی مناسب” نیمکت نیز متشکل از قضات B R Gavai و کریشنا Murari گفت.

دادگاه راس گذشت سفارش در حالی که از شنیدن این آلودگی ماده است که در آن برخورد با جنبه های مختلف از جمله این که کلش سوزاندن.

دادگاه بالا گفت: به نظر می رسد که برخی از فن آوری های جدید توسعه داده شده توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا هند محدود برای حل کلش در زمینه خود را و ایالات متحده نگران باید فایل پاسخ خود را در این جنبه و همچنین مراحل است که آنها پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از سوزاندن آن.

“به نظر می رسد که برخی از فن آوری های جدید توسعه داده شده توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا هند محدود (که قبلا به عنوان شناخته شده کشاورزی شرکت مالی محدود) برای حل کردن کلش در زمینه خود را با روش فعال سازی کشت مخلوط کشت در مزرعه در روند باروری در این زمینه نیز اظهار داشت: به بهبود” نیمکت که در آن منظور.

“اجازه دهید پاسخ نیز در زمینه وضعیت فعلی با توجه به تمام تنظیم انجام می شود و این تکنولوژی فوق توسط دولت/اتحادیه سرزمین های نگران” آن گفته و نوشته شده این موضوع برای شنیدن در اوت 10.

در ماه نوامبر سال گذشته دادگاه راس ابراز کرده جدی نارضایتی بیش از شکست دولت ماشین آلات در جلوگیری از کلش سوزش و گفت که شهروندان دهلی نو-national capital region (NCR) بودند “خفه کننده” با توجه به آلودگی هوا و مردم نمی تواند از چپ به مرگ در یک “اتاق گاز”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de