SC می پرسد CBI برای بررسی اتهامات مربوط به استفاده از ممنوع ‘باریم نیترات’ در سبز کراکر

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور سهشنبه به کارگردانی CBI برای بررسی اتهامات که در تامیل نادو-بر اساس ترقه تولید شده اند با استفاده از باریم نیترات’ تولید ‘سبز کراکر” با وجود سفارش آن ممنوع شیمیایی مضر.

یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات B R Gavai و Surya کانت گفت: آن را به حال به طور خاص ممنوع استفاده از باریم نیترات در تولید سبز کراکر و نقض مورد نیاز برای جستوجو کرد.

آن را نیز کارگردانی شش کنندگان از Shivakasi در تامیل نادو برای نشان دادن علت که چرا آنها باید اقدام به اهانت به دادگاه.

ارشد مدافع Gopal Sankaranarayanan ظاهر می شود برای سه فرزند ادعایی که تولید شده اند از نقض دادگاه را به منظور منع استفاده از مواد شیمیایی. نیمکت خواسته نوبت به ارائه گزارش ارسال شده و این موضوع برای شنیدن پس از هشت هفته.

دادگاه راس قبلا پرسیده مرکز به فایل پاسخ به اعتراضات مطرح شده علیه استفاده از اجزای شیمیایی مانند باریم نیترات و نیترات پتاسیم در تدوین “سبز کراکر’.

دادگاه تا به حال در اکتبر 2018 توضیح داد که تنها سبز کراکر بدون نمک باریم اجازه داده می شود به تولید در کشور است.

دادگاه گفته بود آن را می خواستم هر محموله از مواد مورد استفاده در تولید سبز ترقه به آزمایش کنترل کیفیت به عنوان موضوع مربوط به سلامت عمومی است.

توجه به وضعیت گزارش تهیه شده توسط وزارت محیط زیست و جنگل ها (MoEF) آن را به حال کارگردانی که کیفیت مکانیزم کنترل توان در هر واحد تولیدی سبز ترقه و از جمله واحدهای تحت نظارت مقامات از نفت و مواد منفجره ایمنی سازمان (پزوی).

آن را نیز خواسته Sankarnarayanan ظاهر می شود برای پیل دادخواهان به یک فایل تحقیر درخواست زمانی که او ادعا که با وجود apex دادگاه نظم تن از آتش-کراکر دمیده شد در دهلی نو و شورای ملی مقاومت.

قبلا دادگاه راس تا به حال کارگردانی این مرکز به تصویب ترکیب سبز کراکر پس از آن فرموله شده است توسط پزوی بدن تحت وزارت تجارت و صنعت به طوری که برای فعال کردن و تولید شده است.

آن را تا به حال اجازه ترقه کنندگان برای درخواست تاییدیه از مراجع ذیربط پس از پزوی تصویب فرمول جدید آتش بازی.

بالا دادگاه گفته بود که پس از پزوی finalises این فرمول جدید از آتش بازی تایید اتحادیه هند نیز باید انجام شود به طوری که تولید شروع می شود.

قبل از این دادگاه راس تا به حال ممنوع و تولید و فروش و استفاده از پیوست ترقه (سری کراکر یا “laris’) گفت که آنها علت “بزرگ و هوا و سر و صدا و زباله مشکلات”.

آن را تا به حال گفت: سر و صدا و انتشار دود محدودیت های کراکر را به تایید پزوی.

برای جلوگیری از آلودگی هوا در دهلی نو-National Capital Region (NCR), دادگاه تا به حال به کارگردانی مرکز دهلی دولت و دولت از شورای ملی مقاومت به مجوز جامعه سرشار از آتش-کراکر برای دیوالی و دیگر جشنواره ها در هر کجا که آن را می تواند انجام شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>