صرفه جویی بزرگ در این لوازم آشپزخانه همه در فروش برای روز یادبود

نیاز به برخی از ابزار آشپزخانه است که بانک شکستن نیست? خوش شانس برای شما, این روز یادبود فروش ارائه شده است تا برخی به طور جدی در تخفیف های بزرگ در آشپزخانه بهترین must-haves در اطراف. فراموش نکنید که برای استفاده از این کد کوپن SUMMERSAVE20 در چک کردن برای اضافی 20% off!

1. اتو مطلب: حرفه ای 1,500°F, استیک گریل – $560 با کد SUMMERSAVE20

جست و خیز گران steakhouse و آماده خوشمزه و آبدار کاهش در صفحه اصلی با این انقلاب کوره! این دو به طور همزمان کنترل تابشی مادون قرمز سرامیک مشعل به شما اجازه طبخ استیک بسیاری از راه های و حتی می توانید طبخ ماهی, پیتزا و بیشتر برای تکمیل و کمال است. قادر به رسیدن به 1,500°F فقط در سه دقیقه, این چیزی است که در مورد به مجموعه شام خود را بازی در آتش است.

با کد کوپن SUMMERSAVE20 شما می توانید آن را فقط برای $560 دلار در اینجا.

2. ولفگانگ 7-در-1 غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن (کارخانه Remanufactured) – $51.99 با کد SUMMERSAVE20

از سس و مخلوط را کاملا تکه, سبزیجات, این, پایان, 12-جام مخلوط کن می توانید فقط در مورد هر چیزی در آشپزخانه. مباهات عظیم 7 مواد غذایی-دبستان گزینه های مانند دستگاه های همزن dicing نازدار و بیشتر این بلندر 400 وات یک نیروی محسوب می شود. به علاوه آن را فوق العاده آسان برای استفاده و حتی می آید با یک دایسر تمیز کردن ابزار است.

شما می توانید آن را دریافت اینجا فقط برای 51.99 با کد کوپن SUMMERSAVE20.

3. StirMATE® Smart دیگ همزن – $39.99 با کد SUMMERSAVE20

بهم پیوستن یا ضمیمه به تقریبا هر طور منظم گلدان این دو خودکار تکان دهنده تعطیل به کار تکان دهنده خود را در خورش, سوپ و بیشتر آنها تضمین نمی سوزاند و یا چوب به عنوان آنها را طبخ. ساخته شده از FDA تایید شده, پلاستیکی, این بازی در حال تغییر ابزار امن و آسان برای تمیز کردن بیش از حد!

مانع این ابزار در اینجا فقط برای $39.99 با کد کوپن SUMMERSAVE20.

4. طلا آشپز و گریل دوار جهت کباب کردن مرغ – $299 با کد SUMMERSAVE20

این عملکرد بالا و جلو پنجره به شما امکان آماده سازی باور نکردنی از ظروف دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ کاملا استیک گریل شده — و این فقط آغاز است. و با آن شامل 72 sq. در. کباب, سبد خرید, شما می توانید طبخ دهان آبیاری وعده های غذایی برای تمام اعضای خانواده.

اینجا کلیک کنید برای دریافت اضافی 20% تخفیف با استفاده از کوپن کد SUMMERSAVE20 در چک کردن.

5. مینی قابل شارژ بلندر – $35.99 با کد SUMMERSAVE20

Make smoothies در قطره از کلاه بدون توجه به جایی که شما هستند با تشکر از این سیم-رایگان ترکیب تعجب می کنم! به لطف 6-تیغه برش شما می توانید ریز ریز کردن سبزیجات puré میوه و بیشتر حتی اگر شما مایل دور از آشپزخانه شما.

دریافت اضافی 20% خاموش با استفاده از کد SUMMERSAVE20 اینجا را کلیک کنید.

6. Gourmia® GCM4700 قهوه ساز با چرخ ساخته شده – $79.99 با کد SUMMERSAVE20

این خوراک شناس قهوه ساز با متصل باقلا چرخ بهترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به صبح خود را. این دستگاه قادر به ساخت 10 فنجان خوشمزه تازه قهوه بر روی تقاضا و یا از پیش برنامه ریزی شده است و فوق العاده برای تمیز کردن آسان.

آن را دریافت کنید در اینجا فقط برای $80 دلار با کد SUMMERSAVE20.

7. Paula Deen 9.5 QT خانواده به اندازه هوا سرخ (قرمز) – $95.99 با کد SUMMERSAVE20

طبخ دسته های بزرگ از, خوشمزه, غذای سالم بدون فدا کردن طعم و مزه. با آن تک سبد طراحی شده نچسب سرامیک شما می توانید هوا-سرخ کردن سبزیجات و گوشت برای تمام اعضای خانواده — و آن را حتی می آید با 50 ایده های دستور غذا از سرخ-استاد پائولا دین خودش.

آن را دریافت کنید در اینجا فقط برای $95.99 با کد SUMMERSAVE20.

8. PowerXL 10-in-1 Pro xlt استفاده نماید 6QT هوا سرخ کن فر با جوجهگردان – قرمز تیره (کارخانه Remanufactured) – $44.79 با کد SUMMERSAVE20

کار بر روی که در تابستان bod برش نفت از وعده های غذایی مورد علاقه خود را از میله های ماهی و tater tots به کل دوار جهت کباب کردن مرغ جوجه! را انتخاب کنید از طیف گسترده ای از سبک های پخت و پز و شلاق تا وعده های غذایی کل خانواده می تواند لذت بردن از گناه است.

دریافت درجه سرخ کن اینجا اضافی 20% تخفیف با کد کوپن SUMMERSAVE20.

9. کورتیس سنگ Sous Vide اجاق گاز & آشامیدنی چیلر – $63.99 با کد SUMMERSAVE20

جست و خیز آشپز شخصی و انتخاب کردن برای این sous vide اجاق گاز که هر دو آشپز و لرز غذا به کمال بدون نیاز به بالابر بسیار بیشتر از یک انگشت. به سادگی ضمیمه ابزار به سمت stockpots یا ظروف پلاستیکی, کنترل تنظیمات خود را با LED صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی و بوم شام را آماده!

اینجا کلیک کنید برای دریافت آن به صورت اضافی 20% تخفیف با کد SUMMERSAVE20.

10. سرخ کن با 3L ظرفیت روغن – $30.39 با کد SUMMERSAVE20

مباهات چشمگیر 1700 وات ترموستات قابل تنظیم شما می توانید یک آرایه وسیعی از غذاهای سرخ شده برای تمام اعضای خانواده خود را به لذت بردن از سمت راست از صفحه اصلی. و به لطف سریع-بازیابی سیستم خود را مواد غذایی ترد باقی می ماند آن را به عنوان جذب روغن کمتر, ساخت چیزهایی که فقط کمی سالم.

این سرخ کن مال شما می تواند اگر شما اینجا را کلیک کنید و مطمئن شوید که برای اضافه کردن کد کوپن SUMMERSAVE20 اضافی 20% off!

11. SOUS°V گلدان دقت Sous Vide Multi-Cooker – $88.80 با کد SUMMERSAVE20

هرگز نگران overcooking یا undercooking غذا دوباره با تشکر از این sous vide multi-cooker! با درجه حرارت دقیق و کنترل های ساخته شده در پخت و پز تنظیمات شما می توانید اطمینان حاصل شود هر چیزی که شما بخار آب جوش یا در روغن سرخ کرده می آید فقط کامل است.

دریافت آن را در اینجا برای کمتر از $90 دیگران با استفاده از کد SUMMERSAVE20.

12. Redigrill دود-کمتر مادون قرمز داخل کوره – $93.59 با کد SUMMERSAVE20

این کوره تولید 80 درصد کمتر دود از کوره های سنتی خود را و شما می توانید آن را در راحتی از خانه خود را. این سالم کوره جایگزین اجازه می دهد تا شما کوره steakhouse-کالیبر گوشت و سبزیجات به کمال تشکر خود را پیشرفته مادون قرمز حرارتی فن آوری است.

اینجا کلیک کنید برای دریافت آن به صورت اضافی 20% خاموش با استفاده از کد SUMMERSAVE20.

13. FrankOne™ دم سرد و قهوه ساز – $63.20 با کد SUMMERSAVE20

هرگز منتظر دم سرد با این نرم افزار قهوه ساز. قادر به شلاق تا خوشمزه دم سرد در چهار دقیقه و قهوه داغ فقط در 30 ثانیه با ضربه انگشت این آبجو است مطلق باید داشته باشند.

دریافت تخفیف اضافی با استفاده از کد SUMMERSAVE20 در چک کردن در اینجا.

14. Chefman 1.7 L تغییر رنگ کتری برقی – $30.39 با کد SUMMERSAVE20

چرا باید عادی کتری برقی زمانی که شما می توانید یکی که تغییر رنگ بر اساس دمای آب? کامل با 360 درجه مفصل گردنده پایه و 1.7 لیتر ظرفیت این لوازم آشپزخانه شما به سادگی نمی تواند بدون انجام دهد.

اینجا کلیک کنید برای دریافت آن برای بیش از $30 دلار با کد کوپن SUMMERSAVE20.

15. Betty Crocker یکجور دوربین عکاسی & کارخانه اسنک ساز – $19.99 با کد SUMMERSAVE20

درمان خود را شده است هرگز آسان تر به لطف این نچسب ساز یکجور دوربین عکاسی. این که آیا آن زن مینی مربع قرص نان, کیک, یا, خوب, پیر کیک های شکلاتی, این دستگاه کوچک bakes آنها را کاملا در هر زمان تنها.

فقط $19.99 با کد تخفیف SUMMERSAVE20 این چیزی است که در مجموع سرقت — آن را دریافت کنید در اینجا.

16. حزب کوره®: Raclette میز جلو پنجره – $55.99 با کد SUMMERSAVE20

طراحی شده برای spicing تا شام احزاب این میز کوره تغذیه شش تا هشت مهمانان در یک زمان و سرگرم آنها را در روند. آن را فوق العاده آسان برای استفاده و کامل با نچسب سینی و اجازه می دهد تا مهمانان خود را به دست شام و تجربه آنها را هرگز فراموش نکنید.

دریافت آن را در اینجا برای $55.99 با کد کوپن SUMMERSAVE20.

17. Yedi® کل بسته 5.8 Qt سرامیک درجه سرخ کن – $71.99 با کد SUMMERSAVE20

رتبه بندی کلی بهترین air fryer توسط خودی کسب و کار این دستگاه می توانید طبخ فقط هر چیزی که به لطف ساخته شده است در هوشمند برنامه قادر به شلاق تا مرغ, استیک سبزیجات, و خیلی بیشتر. به علاوه شما راه مصرف روغن کمتر از شما می خواهم با یک سنتی سرخ کن مصرف تا 80% چربی کمتر!

اینجا کلیک کنید برای دریافت آن برای $72 دلار با کد کوپن SUMMERSAVE20.

18. Gourmia® GPC419 4-Qt SmartPot دیجیتال چند منظوره پلوپز – $59.99 با کد SUMMERSAVE20

با 10 سطح ایمنی سیستم شما می توانید فقط در مورد هر چیزی در رکورد-صرفه جویی در زمان با عنوان کمی به عنوان تلاش ممکن است. با 15 حالت های پخت و پز برای طبخ و کاهش زمان پخت و پز از 70 درصد ما نمی تواند فکر می کنم از یک دلیل برای استفاده از این چیز.

و فقط $60 دلار با کد SUMMERSAVE20 این است که یک معامله از یک عمر.

19. ترشی Express Pro™: میز ترشی ماشین – $159.99 با کد SUMMERSAVE20

این همه کاره لوازم خانگی جدی می افزاید: عطر و طعم به مواد غذایی خود را در حالی که کاهش آلاینده ها در همان زمان! و با هشت از پیش برنامه ریزی غذایی خاص دکمه شما می توانید در آن بخیسانید و بیشتر در حالی که کاهش چربی 30 درصد و از بین بردن تا 99.5 درصد از باکتری ها اغلب در بر داشت در ضعیف-غذاهای آماده.

دریافت آن را در اینجا برای اضافی 20% تخفیف با کد کوپن SUMMERSAVE20.

20. ولفگانگ 3-در-1 برق قدرت Spiralizer – $15.99 با کد SUMMERSAVE20

برش پشت در کربوهیدرات بوده است هرگز آسان تر به این ابزار که spiralizes مورد علاقه خود را با میوه ها و سبزیجات در دقیقه صرف! و شما می توانید از تکه تکه چیزهایی که حق را به آن متصل ظرف ساخت چیزهایی که ظروف سرباز یا مسافر-رایگان و آسان برای تمیز کردن.

آن را دریافت کنید در اینجا فقط برای $16 دیگران با استفاده از این کد کوپن SUMMERSAVE20.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا شما اقامت خود را در خانه essentials در اینجا برخی از شما ممکن است از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im