ساوانا افسر پلیس اخراج برای Facebook پست در مورد امتیاز بود که به عنوان انتقاد نژادپرستانه

یک دشت افسر پلیس شلیک شد و پس از او به اشتراک گذاشته Facebook پست در مورد امتیازی که بسیاری از تفسیر به عنوان به طور خاص هدف قرار دادن مردم سیاه و سفید از منابع متعدد روز جمعه گزارش داد.

ادوین Myrick شد بنا به گزارش اخراج برای نقض ساوانا اداره پلیس را به استفاده از اینترنت و منشور اخلاقی برای به اشتراک گذاری پست ذکر شده که “امتیازات” از کمک های دولتی با توجه به WSAV.

این پست و که او می گوید او نمی نویسند گفت: “افتخار پوشیدن $200 کفش هنگامی که شما تا به حال هرگز یک کار;” “امتیازی است که توانایی برای رفتن مارس برابر و اعتراض در برابر هر چیزی که باعث شود شما بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تماس از کار و عواقب که همراه چنین رفتاری;” امتیاز است که با داشتن به عنوان بسیاری از کودکان به عنوان شما می خواهید بدون در نظر گرفتن اشتغال مجسمه و قادر به ارسال آنها را به مهدکودک یا مدرسه شما را پرداخت نمی برای” در میان اظهارات دیگر.

Myrick می گوید این پست در مورد بود و نبود در مورد مسابقه. او به طور خاص اشاره به بخشی از پست که با اشاره به “امتیاز” از کمک های عمومی که او می گوید: او مورد استفاده دو بار در زندگی خود را. او همچنین با اشاره به آمار است که بیشتر مردم سفید با استفاده از کمک های عمومی از هر مسابقه با توجه به WSAV. (مرتبط: دانش آموزان می توانند با دریافت کمک هزینه تحصیلی برای حضور در “سفید امتیاز’ کنفرانس)

“برای کسی که به فرض فقط آنچه من احساس درون قلب من به عنوان نژاد پرستی چون من یک افسر پلیس است که رک و پوست کنده بسیار ناامید کننده است.”

برخی از افراد در تفسیر این پست به عنوان هدف قرار دادن مردم سیاه و او را متهم کرد از نژادپرستی برای تکرار طوطی وار نژادپرستانه استعارههای.

“ادوین دوست دارد به استفاده از هر نژادپرستانه استعاره او می تواند از فکر می کنم برای ارام کردن خود را سفید امتیاز” Jannis Glover نوشت: در Facebook در مرجع برای پست خود را با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی. “Facebook ادوین بزرگ جادوگر نژادپرست است. نمی تواند مانند ادوین.”

Myrick توضیح داد که برای Sgt. ریچارد Wiggins خود استدلال پشت این پست توضیح داد که او با اشاره به خود متن یک گزارش گفت: با توجه به WSAV. اداره پلیس گفته است که این Myrick نقض این سازمان قانون است که می گوید “کارکنان… ممنوع از استفاده از اینترنت برای آزار و اذیت, آزار و تحقیر و یا ستم هر شخص دیگر.”

“زمانی که شما در مدرسه هستید به نمایندگی از گروه” WSAV جرم و کارشناس سابق SPD عمده جری بلند گفت. “حتی در خارج از وظیفه ظرفیت زمانی که شما به اشتراک گذاری چیزی است که قطعا نامطلوب و سپس شما می تواند مسئول برگزار می شود که.”

Bloomingdale گرجستان شهردار بن Rozier نیز به اشتراک گذاشته شده در این پستکه او گفت که او پشیمان پنج شنبه و هیچوقت قصد توهین به کسی. او می گوید: او نمی هر گونه نقض سیاست های خود را و نشان می دهد او را گام پایین او بعدها تصمیم گرفت در برابر آن WSAV گزارش شده است.