عربستان سعودي پاک کردن کعبه مقدس است به عنوان اقدام پیشگیرانه’

یک نمای هوایی گرفته شده در مارس 5, 2020 را نشان می دهد سفید-کاشی کاری اطراف کعبه داخل Makkahs مسجد خالی از نمازگزاران. عربستان سعودی امروز خالی خالی جنش سایت برای عقیم سازی بیش از ترس از جدید coronavirus حرکت بی سابقه ای پس از پادشاهی به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده. — AFP / Abdel غنی

عربستان سعودی روز پنجشنبه پاک اسلام, مقدس, سایت مقدس کعبه برای عقیم سازی بیش از ترس از جدید کروناویروس در یک اقدام بی سابقه پس از پادشاهی به حالت تعلیق در طول سال عمره و حج.

تلویزیون دولتی رله تصاویر خیره کننده از خالی سفید-کاشی کاری اطراف کعبه — یک مکعب ساختار داخل مکه به مسجد است که معمولا بسته بندی شده با ده ها هزار نفر از زائران.

این حرکت در یک “موقت اقدام پیشگیرانه” اما طبقه فوقانی مسجد شد و هنوز باز برای نماز یک عربستان گفت: با توجه به AFP.

به نام او که از اندازه گیری “بی سابقه”.

تصویر: توییتر

روز چهارشنبه پادشاهی متوقف عمره مفرده برای خود شهروندان و ساکنان.

این حرکت پس از آمد مقامات در هفته گذشته به حالت تعلیق روادید برای عمره و منع شهروندان از شش کشور شورای همکاری خلیج فارس از ورود به مکه و مدینه.

عربستان سعودی روز پنجشنبه اعلام کرد سه coronavirus موارد آوردن تعداد کل عفونت های گزارش شده به پنج.

دارند که اشاره به اسلامی زیارت به مکه است که می تواند انجام شود در هر زمان از سال جذب میلیون ها نفر از مسلمانان از سراسر جهان سالانه است.

تصمیم به تعلیق عمره می آید پیش از نماز, روزه ماه رمضان شروع و در اواخر ماه آوریل که یکی از پرطرفدارترین دوره برای زیارت.

کارگران شهرداری در حال تصویر خالی سفید-کاشی کاری اطراف کعبه داخل Makkahs مسجد. عربستان سعودی امروز خالی خالی جنش سایت برای عقیم سازی بیش از ترس از جدید coronavirus حرکت بی سابقه ای پس از پادشاهی به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده. — AFP /Abdel غنی بشیر

معلوم نیست چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار حاج آقا با توجه به شروع در اواخر ماه جولای.

برخی از 2.5 میلیون وفادار سفر به عربستان سعودی از سراسر جهان در سال 2019 را به شرکت در حج که یکی از پنج ستون دین اسلام به عنوان مسلمان تعهدات شناخته شده است.

این رویداد عظیم چالش های لجستیکی به عربستان مقامات با عظیم جمعیت به قراردادن نسبتا کوچک عتبات ساخت شرکت کنندگان در معرض سرایت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>