عربستان دولت میله شورای همکاری خلیج فارس شهروندان از ورود به شهر مقدس بیش از coronavirus نگرانی


ریاض: عربستان سعودی منع شهروندان از شش کشور شورای همکاری خلیج فارس از ورود دو نامحرم مقدسترین شهرهای نگرانی بیش از کروناویروس جدید وزارت امور خارجه گفت:.

تصمیم به توقف دسترسی به مکه و مدینه می آید یک روز پس از پادشاهی به حالت تعلیق ویزا برای سال دور “عمره” زیارت حرکت بی سابقه ای که در سمت چپ ده ها هزار نفر از حجاج در سراسر جهان در برزخ است.

وزارت امور خارجه اعلام کرد در یک بیانیه “تعلیق موقت ورود (GCC) شهروندان به شهرهای مکه و مدینه.”

از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس شامل عربستان سعودی امارات متحده عربی, بحرین, کویت, عمان, قطر.

این وزارتخانه در بیانیه مشخص نیست که آیا این تعلیق تمدید به عربستان شهروندان است.

اما گفت که این تصمیم مانع “شورای همکاری خلیج فارس شهروندان که در انگلستان به مدت 14 روز متوالی و نشان داد نشانه هایی از عفونت کروناویروس”.

عربستان سعودی تاکنون گزارش هیچ coronavirus موارد وجود دارد اما در حال نصب نگرانی خود را از افزایش عفونت در سراسر خاورمیانه و از جمله کشور همسایه کویت, بحرین و امارات متحده عربی.

شورای همکاری خلیج فارس شهروندان مجاز به ورود به پادشاهی خود را با هویت ملی سند است. اما در روز پنج شنبه دولت گفت: آنها فقط می تواند وارد کنید و با استفاده از گذرنامه های خود را و نمی شناسه.

عربستان رسانه ها از جمله پان-عرب روزانه الشرق الاوسط گفت: حرکت طراحی شده است به بررسی سفر تاریخچه از شهروندان شورای همکاری خلیج فارس از جمله هر گونه سفرهای اخیر خود به کشورهای نهفته ویروس.

پادشاهی در روز پنج شنبه نیز به حالت تعلیق ویزا برای گردشگران از کشورهای آسیب دیده از ویروس به عنوان ترس از یک بیماری همه گیر تعمیق.

به ویژه در الکترونیک, ویزای توریستی برای مردم ورود از هفت کشور از جمله چین ژاپن کره جنوبی و قزاقستان شده اند به حالت تعلیق در, با توجه به رسانه های دولتی.

عربستان سعودی گفت: این تعلیق موقت بودند اما از آن ارائه هیچ بازه زمانی برای زمانی که آنها برداشته خواهد شد.

این حرکت را نیز موجب عدم قطعیت در طول مراسم حج برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه.

“دولت عربستان سعودی… است را از نزدیک دنبال تحولات در گسترش ویروس و پیامدهای آن بر اساس مداوم و اقدامات پیشگیرانه در حال بررسی با توجه به هر گونه پیشرفت های جدید” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:.

پادشاهی میزبان میلیون ها نفر از زائران هر سال در شهرهای مکه و مدینه.

زیارت به شکل یک منبع مهم درآمد برای دولت است گفت: هدف آن جذب 30 میلیون, مذهبی, بازدید سالانه به پادشاهی تا سال 2030.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>