عربستان نیروهای رهگیری موشک بیش از ریاض: رسانه های دولتی


ریاض: عربستان نیروهای ره موشک بیش از ریاض اواخر شنبه, دولت, رسانه ها گفت: پس از حداقل سه انفجار شنیده می شد در آن حکومت نظامی-قفل داعش در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیچ فوری ادعای مسئولیت این حمله است.

این اولین اصلی حمله به عربستان سعودی از ایسنا ، ارائه شده در سپتامبر گذشته برای توقف حملات در پادشاهی پس از ویرانگر دوقلو اعتصاب در نفت عربستان تاسیسات.

“یک موشک بالستیک ره بود و تخریب بیش از ریاض” دولت-اجرای Al Ekhbariya تلویزیون گزارش با استناد به عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی مبارزه با شورشیان یمن. آن را می گویند نیست که مسئول بود.

حداقل سه انفجار را تکان داد سرمایه — زیر 15 ساعت coronavirus حکومت نظامی — درست قبل از نیمه شب با توجه به AFP خبرنگاران.

عربستان متعلق به تابناک تلویزیون گفت: دو موشک شدند ره بیش از ریاض در حالی که یک سوم موشک به ضرب گلوله کشته شد بیش از جیزان در جنوب استان است.

این حمله پس از همه طرف ها در یمن را جنگ ارائه پشتیبانی در روز پنج شنبه از سازمان ملل متحد خواهان آتش بس برای حفاظت از غیرنظامیان از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

عربستان سعودی و دولت یمن و شورشیان همه استقبال درخواست از دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای یک “فوری جهانی آتش بس” برای کمک به جلوگیری از فاجعه برای مردم آسیب پذیر در مناطق جنگی.

تماس همزمان با پنجمین سالگرد نیروگاه دخالت نظامی عربستان در یمن جنگ داخلی راه انداخته شد که به ساحل تا در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در برابر سران شورشیان.

– افزایش درگیری –

یمن را شکسته و سیستم بهداشت و درمان است که تا کنون ثبت شده یک مورد از COVID-19 بیماری اما به کمک گروه هشدار داده اند که هنگامی که آن را ضربه, تاثیر فاجعه بار خواهد بود. این کشور در حال حاضر به عنوان رو به بدترین بحران انسانی.

عربستان سعودی نیز تلاش برای محدود کردن گسترش این بیماری در خانه. پادشاهی را به وزارت بهداشت گزارش 1,203 coronavirus عفونت و چهار مرگ و میر ناشی از این بیماری تا کنون.

مبارزه به تازگی تشدید دوباره بین روحانی تسلیت گفت و ریاض حمایت یمن نیروهای نظامی در اطراف استراتژیک شمال منطقه از آل Jouf کردم و مأرب پایان دادن به یک ماه طولانی سکون.

این طرف متخاصم قبلا نشان داده شده است علاقه de-تشدید تنش با عربستان رسمی گفت: در ماه نوامبر که ریاض تا به حال یک “کانال های باز” با شورشیان با هدف پایان دادن به جنگ.

این از ایسنا ، همچنین ارائه به توقف همه موشک و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در عربستان سعودی پس از حملات بر تاسیسات نفت سپتامبر گذشته.

اما اين تلاش ها به نظر می رسد که هم پاشید. ناظران می گویند شورشیان ممکن است با استفاده از این آرامش برای تقویت قابلیت های نظامی خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>