عربستان مقامات تنظیم کارفرما-کارمند قراردادی رابطه با بریس برای COVID-19 تاثیر

AFP

پادشاهی عربستان سعودی اعلام کرده است که در آن تنظیم رابطه قراردادی بین کارفرما و کارمند به بریس برای تاثیر اقتصادی رمان coronavirus.

وزارت منابع انسانی و توسعه اجتماعی صادر کرده است اطلاع رسانی با توجه به آن گفت که نگه داشتن در ذهن دولت تصمیم به کاهش ساعات کار برای مردم در عربستان با توجه به همه گیر کارفرمایان و کارکنان را مجبور به تنظیم خود را کسب و کار ارتباط.

همانطور که در وزارت کارفرمایان و کارکنان را مجبور به توافق در شش ماه اول به “یا کاهش کارکنان دستمزد برای تنظیم با ساعت کار واقعی و یا اعطای کارمند محلی ترک به کسر از او سزاوار مرخصی سالانه یا اعطای او/او استثنایی ترک با توجه به ماده 116 از قانون کار است.”

اما اگر آن را پدیدار می شود که کارفرما بهره مند است به هیچ وجه با اخذ یارانه های دولتی برای مقابله با این وضعیت و سپس کارفرما نمی شود مجاز به فسخ قرارداد استخدام.

“علاوه بر آن کارمند را از حق فسخ خود قرارداد کار” خواندن بیانیه ای.

“این وزارتخانه همچنین اجازه می دهد تا به طور موقت بهره مندی از خدمات از خارج از بازار کار مهاجران را از طریق “Ajeer” پورتال به عنوان یک جایگزین به استخدام از خارج از کشور به عنوان وزارت قصد دارد از طریق این تصمیم برای محافظت از کارگران در چنین شرایطی از فسخ و یا از دست دادن خود را قراردادی مزایای. پورتال به زودی ارائه کسب و کار به انتشار نام خود را بیش از حد کارگران” وزارت گفت: بیشتر.

مقامات ثبت بیش از 1.6 میلیون نفر و بیش از 96,344 مرگ و میر در 193 کشور پس از ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de