عربستان سعودی شل ویروس مستند

عکس: AFP

عربستان سعودی روز یکشنبه تا حدی کاسته 24 ساعت منع رفت و آمد در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس به جز در نقاط مهم از جمله شهرستان مقدس مسلمانان از مکه.

حکومت نظامی خواهد بود آرام بین 9 و 5 بعد از ظهر و مراکز و فروشندگان خواهد شد مجاز به بازگشایی در تمام مناطق از پادشاهی تا مارس 13 رسمی در حمله عربستان گزارش شده است.

اما یک round-the-clock مستند خواهد شد و در برخی مناطق از جمله مکه است که گزارش امپراطوری بیشترین تعداد عفونت در روزهای اخیر با وجود اینکه مهر و موم کردن.

بسیاری از کشورها در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا اعلام کرده اند مشابه کاهش مستند محدودیت به عنوان مسلمانان علامت مقدس روزه ماه رمضان است.

عربستان سعودی که به گزارش بیشترین تعداد عفونت در جهان عرب است که تلاش برای محدود کردن گسترش این بیماری در خانه.

روز شنبه در وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر ناشی از بیماری های دستگاه تنفسی افزایش یافته بود به 136 در حالی که تایید عفونت رز به 16,299 با 2,215 مردم گزارش به بهبود از بیماری است.

ماه گذشته عربستان سعودی به حالت تعلیق در طول سال “عمره” حج بیش از ترس از coronavirus همه گیر كردن در گوشت جنش شهرستانها.

مقامات هنوز اعلام اینکه آنها را به ادامه این سال حج برنامه ریزی برای پایان ژوئیه, اما آنها خواست مسلمانان به طور موقت به تاخیر آماده سازی برای زیارت سالانه.

در سال گذشته برخی از 2.5 میلیون وفادار سفر به عربستان سعودی از سراسر جهان برای شرکت در حج که مسلمانان موظف به انجام حداقل یک بار در زندگی خود را اگر قادر.

عرب جهان بزرگترین اقتصاد نیز بسته, سینما, مراکز و رستوران ها و متوقف پرواز آن را به عنوان تلاش برای مهار ویروس.

پادشاه اردن هشدار داده است از یک “سخت تر” مبارزه پیش رو در برابر ویروس به عنوان پادشاهی چهره اقتصادی تاثیر ویروس-چراغ خاموش شدن ناگهانی و توفنده قیمت نفت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de