عربستان سعودی تحمیل توقیف موقت مسافران از کشورهای متاثر از coronavirus از جمله پاکستان

(محمود پای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پادشاهی عربستان سعودی قرار توقیف موقت مسافران از کشورهای که در آن coronavirus موارد گزارش شده از جمله پاکستان گزارش ژئونیوز در روز پنج شنبه.

بیانیه ای از عربستان سعودی وزارت امور خارجه تایید کرد که پادشاهی بود و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در پی coronavirus, پخش كردن, از چین به کشورهای دیگر از جمله ایران و پاکستان است.

روز چهارشنبه در پاکستان گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus. دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا تایید موارد و گفت: دولت با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ویروس موجود است.

همه شرکت های هواپیمایی شده است کارگردانی را به اطلاع مسافران خود را به صبر برای سفارشات بیشتر. دولت “تعلیق ورود به پادشاهی هدف از عمره و بازدید از مسجد پیامبر به طور موقت” عربستان سعودی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

عمره جذب ده ها هزار نفر از مسلمانان از سراسر جهان در هر ماه. وزارت امور خارجه گفت: آن را نیز تعلیق ویزا برای بازدید گردشگران از کشورهایی که این ویروس جدید است که یک “خطر”.

با توجه به داده ها از عربستان حج و عمره وزارت, همانطور که از ماه دسامبر گذشته به اندونزی کمک دوم بیشترین تعداد زائران عمره با 443,879 ورود فقط زیر پاکستان با 495,270.

PIA می گوید عملیات پرواز به عربستان سعودي ادامه به عنوان در هر برنامه ریزی برای بازگشت زائران عمره

بیانیه ای از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) گفت که کسانی که سفر به عربستان برای عمره و در ویزای توریستی نمی قادر خواهد بود به انجام این کار.

پاکستانی ها که باید اجازه و یا اقامت دائم عربستان سعودی تنها کسانی که قادر به سفر به این کشور است.

“مسافران تنها می تواند در سفر به عربستان سعودی اگر آنها اجازه اقامت دائم. همه PIA پروازها به عربستان سعودی خواهد بود به طور معمول عامل به عنوان در هر برنامه به خدمات دیگر مسافران. PIA را به طور کامل پیاده سازی دستورالعمل های داده شده توسط دولت عربستان” خواندن بیانیه.

این PIA روشن ساخته است که حامل پرچم ملی خود ادامه خواهد داد و عملیات پرواز به عربستان سعودی تا زمانی که زائران نیست و به پاکستان بازگشت.

Coronavirus به 29 کشور

با توجه به اخبار عرب و پاکستان, عربستان اتباع و شهروندان شورای همکاری خلیج فارس سازمان ملل نمی خواهد بود قادر به استفاده از یک کارت هویت ملی برای سفر به و از پادشاهی برای هم بودن. اما یک استثنا در این اعطا خواهد شد و به عربستان سعودی بازگشت به خانه و شهروندان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس که در پادشاهی و می خواهید به بازگشت به کشورهای خود ارائه شده است که آنها به سمت چپ یا وارد پادشاهی با استفاده از یک کارت هویت ملی.

از شیوع کروناویروس در حال حاضر از کشته شدن بیش از 2700 نفر که اکثر آنها در چین و گسترش به حدود 29 کشورهای دیگر با توجه به یک همشهری چوب خط حساب کردن. تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است بالاتر از 80 ، 000.

جدید کروناویروس اعتقاد بر این است که منشأ در بازار فروش حیوانات وحشی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و آلوده مورد 80,000 نفر کشته و بیش از 2,700 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im