عربستان سعودی تحمیل 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه و مدینه به عنوان coronavirus تلفات افزایش می یابد

حجاج پوشیدن ماسک در مسجد اعظم عربستان سعودی در شهر مقدس مکه در فوریه. 28 سال 2020. (AFP)

ریاض: پادشاهی عربستان سعودی روز پنج شنبه تحمیل 24 ساعت منع رفت و آمد در شهرهای مقدس مکه و مدینه پس از کشته شدگان از coronavirus افزایش به 21 روز پنج شنبه.

اعلام می آید میان عدم قطعیت بیش حج است که با توجه به محل در پایان ماه ژوئیه پس از مقامات این هفته خواست مسلمانان به طور موقت به تاخیر آماده سازی برای زیارت سالانه.

“کامل 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه و مدینه شروع از امروز تا اطلاع ثانوی” رسمی ایران-آژانس در گزارش با استناد به یک وزارت کشور منبع.

شهرستانها بودند زودتر زیر 15 ساعت روزانه منع رفت و آمد.

مقامات در حال حاضر مهر و موم کردن مکه و مدینه همراه با ریاض و جده محرومیت مردم از ورود و خروج شهرها و همچنین منع جنبش بین همه استان ها.

عربستان سعودی که به گزارش بیشترین تعداد عفونت در خلیج فارس, تقلا برای محدود کردن گسترش این بیماری در خانه.

روز پنج شنبه وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش یافته است به 21 در حالی که 1,885 عفونت گزارش شده است.

ماه گذشته عربستان سعودی به حالت تعلیق در طول سال “عمره” حج بیش از ترس از coronavirus همه گیر كردن به نامحرم جنش شهرستانها.

مقامات هنوز اعلام اینکه آنها را به ادامه این سال حج.

در سال گذشته برخی از 2.5 میلیون وفادار سفر به عربستان سعودی از سراسر جهان برای شرکت در حج است که همه مسلمانان باید انجام حداقل یک بار در زندگی خود را اگر قادر.

عرب جهان بزرگترین اقتصاد نیز تعطیل سینما و مراکز و رستوران ها و متوقف پرواز آن را به عنوان گام تا تلاش ها برای مهار ویروس.

پادشاه اردن هشدار داده است از یک “سخت تر” مبارزه پیش رو در برابر ویروس به عنوان پادشاهی چهره اقتصادی دو ضربه از ویروس-چراغ خاموش شدن ناگهانی و توفنده قیمت نفت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>