شنبه ها به هیچ-کیسه های روز برای راجستان دانش آموزان: CM Gehlot

توسط اکسپرس سرویس خبری

جیپور: راجستان وزیر Ashok Gehlot روز پنج شنبه اعلام کرد که ‘هیچ-کیسه های روز” در روزهای شنبه برای دانش آموزان در مدارس دولتی. ارائه خود را مرسوم سخنرانی در ارائه بودجه دولت در مجلس او گفت که هر چند وجود خواهد داشت بدون مطالعات در گفت, روز, فعالیت های مرتبط با شادی درمانی, ادبیات و فرهنگ, ورزش, شخصیت, توسعه, ارزش های اخلاقی, دیده بانی, نکاتی برای سالم ماندن و غیره باید سازمان یافته برای دانش آموزان است.

همچنین والدین جلسات برگزار خواهد شد در روزهای شنبه برای فعال کردن معلمان مدرسه به روز رسانی پدر و مادر خود را در بخش’ عملکرد تحصیلی او اضافه شده است.Gehlot که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها, معرفی نمی هر گونه مالیات جدید و به کل امداد به ارزش بیش از 130 کرور ساخت اطلاعیه ها مانند امداد در تمبر در زمین patta, معافیت از تمبر در انتقال از خواص توسط بیمار MSMEs.

بودجه آماده شد در هفت قطعنامه از جمله ‘Nirogi راجستان’ مرفه کشاورز, زنان, کودک رفاه و آموزش و پرورش گفت: تلاش شده است تا اطمینان حاصل شود که توسعه است قطع شود صرف نظر از چالش است.Gehlot اعلام کرد که اعطای `100 کرور برای راه اندازی یک “گردشگری صندوق توسعه’.یکی دیگر از مهم پیشنهاد شد که بیمارستان های خصوصی نمی تواند امتناع از درمان به قربانیان حادثه. آن خواهد بود و اجباری برای حضور در چنین قربانیان و یا دیگری اقدام خواهد شد در برابر گمراهان موسسه Gehlot گفت:, و اضافه کرد که یک قانون خواهد بود فرموله شده در این راستا اگر نیاز بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im