Sarah Hyland و چاه Adams فاش کردن برنامه های عروسی در برگزاری با توجه به همه گیر

سوپراستار Sarah Hyland و چاه آدامز نشان داده اند که برنامه های عروسی خود هستند و در انتظار نگه داشته در حال حاضر با توجه به همه گیر.

29 ساله و “خانواده مدرن” و “کارشناسی” زاج رو درگیر ژوئیه گذشته اما “در این مرحله” آدامز گفت: “هیچ برنامه های عروسی” از آنجا که از coronavirus با توجه به نظرات ساخته شده است به تازگی به “دسترسی” هالیوود است. این کلیپ اشاره شده توسط صفحه شش قطعه منتشر شده در روز یکشنبه ، (مرتبط: آناستازیا اشلی مشغول می شود)

تماشا کنید:

“من فکر می کنم این فکر بود که ما می خواهم در ابتدا شروع به فکر کردن در مورد که در اطراف این زمان و در حال حاضر این اتفاق می افتد… چه نقطه از حتی تلاش برای به دست آوردن چیزی مستحکم با همه چیز بودن فقط طوری در هوا,” او اضافه شده است. (مرتبط: نگاهی به سارا هایلند بهترین فرش قرمز لحظات [نمایش اسلاید])

زمانی که فشار بیشتر توسط میزبان اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد “فوق العاده” خواهد این زن و شوهر بود علاقه مند به انجام یک زوم عروسی چیزی است که اتفاق می افتد با توجه به کشور خود منزوی در میان پناهگاه در محل سفارشات.

“من نمی خواهد انجام دهد که” چاه توضیح داد. “اگر آن را [گیر] طول می کشد واقعا واقعا من فکر می کنم پس از آن ما خواهد انجام یک حیاط خلوت کوچک چیز است.”

“اما آن را احتمالا نمی خواهید به اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

در یک نقطه آدامز همچنین صحبت در مورد چگونه quarantining با سارا بود.

“خیلی خوب” چاه به اشتراک گذاشته شده در حالی که توضیح دو هر حال نمی کند.

“… اگر ما در حال رفتن به شیشه نیمه پر این یا silverline آن شده است بسیار خوب به صرف مقدار زیادی از وقت با کیفیت با نامزد,” او اضافه شده است.

همانطور که قبلا گزارش “آکادمی خون آشام” و “کارشناسی” ستاره رو درگیر در تابستان گذشته پس از گزارش آنها آشنایی در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im